Zpět na výběr rostliny

Echinocereus

Echinocereus pěstují: Zatím nikdo, buďte první.


Echinocereus je tmavě zelený, vyšší kaktus se žlutými ostny. Kvete oranžovými nebo růžovými květy se silnějšími okvětními plátky.

Stanoviště

Stejně jako ostatním kaktusům mu dopřejte světlo a propustnou půdu.

Echinocereus se hodí jako ziměvzdorný kaktus, záleží ale na druhu. Proto se zeptejte pěstitele, u kterého kaktus kupujete, na přesné podmínky pěstování.


Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Diskuze

O Echinocereu ještě není na Konev.cz diskuze. Založe ji.

Fotky Echinocereu


Další rostliny

Zobrazit: všechny rostliny, všechny škůdceMáte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.