Zpět na výběr rostliny

Mamilárie

Mamilárii pěstují: caricaturist


Mamilárie se hodí pro začínající pěstitele. Poznáte ji podle krátkých žlutých ostnů, jinak ale může každý její druh vypadat jinak. Kvetou drobnými kvítky, které na kaktusu vytvářejí kruh.

Stanoviště

Aby ale vykvetly, musíte je jako všechny ostatní kaktusy zazimovat. Nechte je přes zimu na chodbě nebo ve sklepě, kde se teplota pohybuje okolo 10 stupňů Celsia.

Péče

Během vegetačního období jí poskytněte dostatek světla, přiměřené množství zálivky a propustnou půdu s příměsí písku.


Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Diskuze

O Mamilárii ještě není na Konev.cz diskuze. Založe ji.

Fotky Mamilárie


Další rostliny

Zobrazit: všechny rostliny, všechny škůdceMáte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.