Zpět na výběr rostliny

Notokaktus

Notokaktus pěstují: Zatím nikdo, buďte první.


Stanoviště

Daří se mu spíše ve stínu než na přímém slunci. V zimě schovejte notokaktus do chladné, suché místnosti a nezalévejte. Nevynechávejte ale letnění, čerstvý vzduch notokaktus posílí.

Péče

Během léta párkrát dodejte zálivku, nevadí mu déšť.

Zemina a hnojení

Notokaktusu vyhovuje na rozdíl od ostatních kaktusů spíše humózní půda, pro lepší propustnost ji ale můžete namíchat s trochu písku.


Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Diskuze

O Notokaktusu ještě není na Konev.cz diskuze. Založe ji.

Fotky Notokaktusu


Další rostliny

Zobrazit: všechny rostliny, všechny škůdceMáte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.