Zpět na výběr rostliny

Rebucie

Rebucii pěstují: Zatím nikdo, buďte první.


Rebucie jsou miniaturní kaktusy s krásnými, barevnými květy, které rozkvetou velmi brzy. Povrch kaktusu pokrývají drobné, husté ostny.

Stanoviště

Ke správnému růstu potřebují hodně vzduchu, proto je v létě přeneste ven. V tomto období úplně vynechte zálivku. Doma jim nevadí ani průvan, v zimě je uložte do chladné místnosti, jinak budou pokračovat v růstu a vyčerpají se.


Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Diskuze

O Rebucii ještě není na Konev.cz diskuze. Založe ji.

Fotky Rebucie


Další rostliny

Zobrazit: všechny rostliny, všechny škůdceMáte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.