Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Akustika v místnosti


Anonymni 15.05.21

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s řešením akustiky v místnosti při výstavbě nového domu. Dočetla jsem se že zde https://avtg.cz/…y-mistnosti/ že se to dost řeší hlavně vzhledem ke kanceláířsrkým prostorám, a jelikož budeme stavět a partner chce mít v přízemí kancelář, ráda bych se s někým poradila jestli to je vhodné a nebo jak podle toho případně upravit projekt. Díky :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.