Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Alternativní způsoby vytápění


Anonymni 25.11.22

Čím u vás doma topíte? Je pravda, že teď je na to možná už trochu pozdě, ale celkem rád bych přešel na nějaký jiný druh vytápění. Nedávno tu na mě vyskočila kalkulačka úspor za vytápění a docela mě zaujala možnost vytápění tepelným čerpadlem. Máte někdo zkušenost? Díval jsem se, že je na to možné dokonce získat i nějakou dotaci. Je to tak?


Reagovat
Anonymni 21.12.22

No, pokud na to máte peníze, určitě tepelné čerpadlo dává smysl. Docela dobrá a hlavně teda levnější alternativa jsou ale třeba i krbová kamna. Já jsem si je právě letos pořídil, ale bohužel je ještě nemám nainstalované, protože pořád nevím jaký k nim vybrat kouřovod. Říkal jsem si, že teď před Vánoci už se do toho pouštět nebudu a nechám to na příští rok.


Reagovat
Anonymni 14.01.23

Rozhodla jsem se pro vytápěním mého domu tepelným čerpadlem, ale nejdříve jsem byla nucena vyřešit výměnu oken a fasádu. Proto jsem si našla na internetu výpočet hypotéky, kde jsem zadala částku, kterou budu potřebovat na celou rekonstrukci. Hypotéku jsem vyřešila velice rychle a překvapivě online, což mi ušetřilo spoustu mého času.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.