Diskuze

Škůdci

Aralka mi asi uhyne


Joza.Hav 02.01.11

S počítačem to ještě moc neumím,ale úspěšně jsem našla tyto stránky,hurá!Měla bych dotaz.Mám krásnou docela velkou Aralii.Bohužel mi asi začíná hynout.Všechny vrcholové listy začaly usychat.Nic na nich není vidět,jen viditelně schnou a jsou i světlejší.Jsou to svilušky?


Reagovat
60 12.08.11

dobrý den,co je arálie,nemáte foto?dík


Reagovat
kyti5 12.08.11

to se takto dá těžko určit ale podívejte se sem , zkuste vrchol odstranit , obrazí znovu http://www.celysvet.cz/…aponska-.php


Reagovat
Rade91 16.08.11

Málokdo ví, že aralka je chladnomilná, či dokonce mrazuvzdorná rostlina. Nejlépe je aralce venku ve stínu nebo polostínu. V teplejších oblastech u nás dokonce přezimuje venku.


Reagovat
Seal 25.08.11

Tak už vím, proč mi ta moje chcípla. Na okně, do kterého se půl dne opíralo sluníčko se jí asi fakt moc nelíbilo :mrgreen: A byla tak krásná, hlavně přes zimu narostla, vypadala zdravě a silně, pak přišlo léto a odešla bez podání ruky :-?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.