Diskuze

Škůdci

Bílé potvůrky na pokojovkách


pavlakimm 21.02.16

Dobrý den,

prosím o radu, jak se účinně zbavit breberek na pokojových rostlinách (na fotce). Mají bílý povlak, ale dá se setřít a pak jsou takové hnědé. Na listech se drží jako klíšťata a já už nevím, co s nimi :zed:

Díky


Reagovat
Re: pavlakimm | pucek 22.02.16

Štětičku do uší namočit do lihu a každý bílý chomáček tím setřít. Jinak je postřik zbytečný, protože ho ta vatička nepropustí ke škůdci, který je pod ní schovaný. Je to chvilka hraní :( ale pomáhá to.


Reagovat
Re: pucek | x.Kimmi 22.02.16

Díky za radu. Určitě zkusím.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

I have been looking for articles on these topics for a long time. casinocommunity I don't know how grateful you are for posting on this topic. Thank you for the numerous articles on this site, I will subscribe to those links in my bookmarks and visit them often. Have a nice day


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.