Diskuze

Škůdci

Bílé skvrny na listech javoru


Hannnaaa 15.09.16

Dobrý den, prosím o radu jak nebo lépe čím se zbavit bílých skvrn na listech javoru. Na skvrnách jsou vidět i černé a žluté piditečky. Javor má přes léto krásné červeno-vínové listy. Původně byl zasazen a 2 roky byl bez skvrn na slunci, které mu ale listy spálilo. Takže jsme jej přesadili do stínu a teď toto! Může být třeba háklivý na nějaké rostliny v okolí, např. břečťan? Díky!


Reagovat
Hannnaaa 15.09.16

Foto


Reagovat
Anonymni 24.08.22

The assignment submission period was over and I was nervous, casinocommunity and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.