Diskuze

Škůdci

Červení pavoučci - prosím, poraďte


LuMiAn 01.06.15

Hezký den, chtěla bych moc poprosit o radu, co je toto za pavoučka, přijde mi to podle obrázků jako sametka rudá (nebo jak se to jmenuje) máme to uplně všude, na terase, na kytkkách v truhlíku, ale i zemi, parapetech, zábradlích, a celkem mi to otravuje život, nevítě někdo co to je zač? :)


Reagovat
LuMiAn 03.06.15

Nikdo o nich nic neví? dneska jsem je našla ve strašlivém množství ve stínu na terase, asi už na ně je velké teplo tak se schovávají, ale fakt nevím jak se jich zbavit, tak jsme je spláchla vodou :D nevíte?


Reagovat
Anonymni 30.04.20

Dobrý den, máme doma na terase stejné problémy s přemnožením těchto červených pavoučků, nejsou ničím škodlivý, ale je to nepříjemné v takovém velkém množství. Jednou ročně postříkám celou terasu přípravkem BIO-KILL od Biovety. Okamžitě zmizí a je na rok klid! 5 litrů tohoto přípravku stojí cca 1000 Kč, ale pozor, údajně je toxický pro kočky apod.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

I was looking for another article by chance and found your article bitcoincasino I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.