Diskuze

Škůdci

Co je zač?

Žižule 15.06.11
Máme na zahradě pravděpodobně nějakého hlodavce. Dělá si pod zemí chodbičky, které jsou patrné i na povrchu, prostě se tam táhne jakoby zoraná klikatá brázda. Jen jsem chtěla vědět, co by to mohlo být a jestli se mám obávat, že nám to začne něco ničit :-) Díky
Reagovat
60 15.06.11
Ahoj,tak já mám někdy lilie úplně ve vzduchu,jsem naštvaná,ale taky nevím,jestli je to nějaká myš,nebo co,protože je to samá díra,ale na krtka to nevypadá
Reagovat
Žižule 15.06.11
Já si právě myslím, že krtek to nebude, ten podle mě dělá jen hromádky. Zatím mi to nějak nevadí, v tom místě nám ještě nic neroste (jen pampelišky :wink: )
Reagovat
Jolana 13 04.10.14
Tak kde jsou ti odborníci kteří tvrdí, že nám poradí? Já mám úplně "poddolovanou" celou zahradu, trávník i kytky, jak píše 60ka, lilie v "luftě" vyzkoušené kdeco-žádný výsledek. Je někdo kdo měl stejný problém a povedlo se mu to vyřešit?
Reagovat
Re: Jolana 13 | pucek 04.10.14
Prý to dělá hryzec, měla jsem ho já i soused. Ten k dírám dával nějaký gel na krtky a já sypala zrní na myši, ale opakovaně, nestačí jednou. Letos od nich byl pokoj, tak jsme se jich asi zbavili.
Reagovat