Diskuze

Škůdci

Co je zač?


Žižule 15.06.11

Máme na zahradě pravděpodobně nějakého hlodavce. Dělá si pod zemí chodbičky, které jsou patrné i na povrchu, prostě se tam táhne jakoby zoraná klikatá brázda. Jen jsem chtěla vědět, co by to mohlo být a jestli se mám obávat, že nám to začne něco ničit :-) Díky


Reagovat
60 15.06.11

Ahoj,tak já mám někdy lilie úplně ve vzduchu,jsem naštvaná,ale taky nevím,jestli je to nějaká myš,nebo co,protože je to samá díra,ale na krtka to nevypadá :roll:


Reagovat
Žižule 15.06.11

Já si právě myslím, že krtek to nebude, ten podle mě dělá jen hromádky. Zatím mi to nějak nevadí, v tom místě nám ještě nic neroste (jen pampelišky :wink: )


Reagovat
Jolana 13 04.10.14

Tak kde jsou ti odborníci kteří tvrdí, že nám poradí? Já mám úplně „poddolovanou“ celou zahradu, trávník i kytky, jak píše 60ka, lilie v „luftě“ vyzkoušené kdeco-žádný výsledek. Je někdo kdo měl stejný problém a povedlo se mu to vyřešit?


Reagovat
Re: Jolana 13 | pucek 04.10.14

Prý to dělá hryzec, měla jsem ho já i soused. Ten k dírám dával nějaký gel na krtky a já sypala zrní na myši, ale opakovaně, nestačí jednou. Letos od nich byl pokoj, tak jsme se jich asi zbavili.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.