Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Dárek pro maminku


Anonymni 25.11.22

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu ohledně dárku pro moji maminku k narozeninám. Má velice ráda stříbrné šperky, a tak pokud máte někdo zkušenost s kvalitním obchodem nebo e-shopem, budu ráda. Nerada bych naletěla na nekvalitní šperky, kterých je na trhu docela dost. Proto uvítám, jakékoliv tipy a rady. Předem děkuji.


Reagovat
Anonymni 27.11.22

Já bych se určitě nákupu šperků přes internet nebála. Dnes už je to celkem bezpečné. Možná bych ale trochu přehodnotila váš výběr a popřemýšlela ještě nad nějakým jiným dárkem. Já jsem třeba teď mámě jako dárek dala poukaz na erotické masáže Praha a byla z toho úplně nadšená, tak třeba by se to té vaší také líbilo. :)


Reagovat
Anonymni 28.11.22

좋은 하루 당신에게 우리는 제안이 있습니다. 당신은 게임을 할 수 있고 이것들을 플레이함으로써 많은 상품과 상을 받을 수 있습니다 라이브 온라인 바카라 게임.


Reagovat
Anonymni 30.11.22

Neznám sice vaši mámu, ale dokážu si úplně představit, jakou radost by nějaký ten šperk udělal té mé. Právě proto jsem se jí cca před půl rokem rozhodl koupit k narozeninám takové moc pěkné náušnice. Původně jsem také chtěl volit stříbro, ale nakonec jsem koupil zlaté. Co se eshopu týče, tak já je myslím objednával tady odtud – https://www.beny.cz/…ky/nausnice/


Reagovat
Anonymni 05.12.22

Mamince k narozeninám již několik let kupuji šperky, které jí udělají radost, jelikož si na ne opravu potrpí. Letos jsem ale udělala výjimku a koupila jsem jí dva nové kusové koberce do obývacího pokoje. Měla jsem trochu obavy, aby z tohoto dárku nebyla zklamaná, ale k mému velkému překvapení, měla maminka obrovskou radost.


Reagovat
Anonymni 13.12.22

A co třeba vzít maminku na nějakou nezapomenutelnou dovolenou? Právě něco takového mám v plánu příští rok já. Máma právě ráda cestuje, ale za celý život se nepodívala mimo hranice Evropy, tak jsem si říkala, že bych jí ráda splnila sen a vydala se s ní někam do Asie. Zatím to vypadá na Filipíny viz https://www.cklub.cz/…piny/palawan Myslím si, že z toho bude nadšená. :)


Reagovat
Anonymni 29.12.22

Moji rodiče letos nestihli dovolenou dříve než v září, a tak jsme se rozhodli nakoupit jim nějaké vybavení pro camping. Půjčili jsem jim karavan, s kterým se dalo každý den zaparkovat na jiném místě. Oba si dovolenou velice užili, a dokonce možná více než tu v tropech v minulém roce.


Reagovat
Anonymni 30.12.22

Letos moje maminka slavila svoje kulaté narozeniny, ale nebudu psát kolikáté, jelikož se to u ženy nesluší. Dlouho jsem si lámala hlavu, co by jí udělalo největší radost, až mě napadlo pořídit nějaký pěkný šperk. Naštěstí mi kamarádka poradila starožitnosti v jednom antikvariátu, ve kterém mě zaujaly jedny pěkné starožitné náušnice.


Reagovat
Anonymni 19.01.23

Já jsem mojí mamince k narozeninám letos koupila foukací harmoniku, na kterou hraje již léta a ve svém volném čase na ní učí děti. Naštěstí mi kamarádka poradila kvalitní e-shop, kde mi pomohla vybrat harmoniku od značky Hohner, kterou má maminka nejraději. Podle slziček v očích při rozbalení dárku jsem věděla, že výběr byl správný.


Reagovat
Anonymni 20.01.23

Ahoj, možná už je na to trochu pozdě, vzhledem k tomu, že už je po Vánocích, ale nedávno jsem narazila na jeden parádní návod jak vyrobit moc pěkné jmenovky. Mají ho tady – https://magazin.pepe.cz/…ky-na-darek/ Přemýšlím, že to vyzkouším na Valentýna. Ten nápad se mi totiž moc líbí. Třeba to někdo z vás ocení také. :)


Reagovat
Anonymni 24.01.23

Moje maminka měla nedávno kulaté narozeniny, a tak jsem jí chtěla dát něco co pro ni bude mít nějakou cenu. Na internetu jsem našla e-shop, kde měli krásnou zlatou sadu, která obsahovala náušnice, řetízek s přívěskem a náramek. Maminka ráda nosí šperky, a tak jsem měla hned jasno, že jí je koupím. Naštěstí mi ještě kamarádka dala slevový kupón do tohoto obchodu, na který jsem ušetřila dvacet procent.


Reagovat
Anonymni 30.01.23

Já jsem nedávno mojí mamince koupila zde univerzální couvací kameru na její auto, jelikož si jí poslední dobou velice přála. Je vášnivá řidička, a tak se o svoje auto stará, aby jí sloužilo co nejdéle. Je to možná pro někoho zvláštní, dát takový dárek pro ženě, ale maminka z tohoto dárku měla velikou radost.


Reagovat
Anonymni 30.01.23

Moje maminka měla nedávno narozeniny a já jsem si dlouho lámala hlavu čím jí udělat největší radost. Proto jsem se spojila s mojí sestrou, a jak se říká daly jsme hlavy dohromady. Naštěstí nás napadlo mamince pořídit nějaké příslušenství na její auto, jelikož je to vášnivá řidička. Proto jsem koupila zde GPS lokalizátor, couvací kameru a chytrá zrcátka, aby její auto bylo zase o něco bezpečnější.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.