Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Dodavatelé energií zkušenosti


Anonymni 06.05.21

Třeba jste to někdo za poslední dobu taky řešil, ale sháním se po novym dodavateli elektřiny, pravděpodobně s tím zároveň budu řešit i plyn, ale prvořadě mi jde o elektřinu, kdy potřebuju snížit její účet. Smlouvu mám starou a přešla mi na dobu neurčitou, tak mám volný ruce, abych mohl jít jinam. S kým máte dobrý zkušenosti a doporučíte.. Díky


Reagovat
Anonymni 11.05.21

Řešil jsem to už loni během prvního omezení, bral jsem to jako takovou před přípravu, protože jsem nevěděl, co se bude dít. Šli jsme k Bohemia energy, protože nás vyšli nejlíp. Původní dodavatel se o nás ani nijak nesnažil, na novou cenu neměl sílu dosáhnout.


Reagovat
Re: Anonymni | Dineval 10.06.21

ty už máme delší dobu a jsou ok (cena, komunikace)


Reagovat
Anonymni 14.05.21

Tohle je trochu nepopulární názor, ale před výběrem dodavatele energií si zajistěte, že ten barák budete mít dobře tepelně izolovaný. Jinak můžete mít dodavatele jakého chcete. Ideálně si nechte od nezávislého zdroje zpracovat studii na tepelnou užitnost a možné tepelné a energetické ztráty domu. Pak totiž u výběru dodavatele řešíte reálná čísla a kdo nabízí levnější elektřinu a další zdroje, a neřešíte to, že vám někde něco netěsní a propalujete na tom peníze.


Reagovat
Anonymni 25.05.21

Teď je to hodně velká bída. My jsme rádi, že máme na pergole a zahradním domku soláry, kterými dodáváme část energií zpět do sítě a žene nám to filtraci na bazén, venkovní světla a zavlažovací systém. Bez toho by ty náklady na energie byly asi šílený. Docela mazec, kam se to celé dostalo. :/


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.