Diskuze

Škůdci

Dřepčíci na ředkvičkách


Linda1 29.04.10

Jak bojujete s dřepčíkama na ředkvičkách? :-o


Reagovat
Re: Linda1 | aa-danicka 07.07.12

Od doby, kdy přikrývám záhony se zasetými semínky ředkviček bílou netkanou textílií kterou odkrývám jenom při okopávání záhonu a zalévání, dřepčíci se nekonají. Do té doby, než jsem zkusila onu textílii to byl boj s větrnými mlýny… :roll:


Reagovat
Jura007 29.04.10

Teď už sice ředkvičky nepěstuju – v Brně je rychlejší a levnější jejich nákup na Zelném trhu :wink: – ale co si tak vzpomínám, tak nějaký postřik měl vždycky diskutabilní účinek. Než ti brouci pochopili, že mají opustit tento svět, tak byly ředkvičky buď dřevnaté nebo ještě před aplikací postřiku jsme jich už půlku zkonzumovali. Takže myslím, že metody jsou dvě: buď ignorovat nebo urychleně konzumovat… :wink:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.