Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Hrací stan na zahradu pro děti voděodolný?


Palas 30.01.20

Rád bych pořídil dětem nějaký stan, ve kterém by si mohly hrát na zahradě- má představa je buď typ iglů s různými obrázky, nebo nějaký indiánský stan. Nemáte někdo tip, kde koupit? Líbí se mi tyto stany https://bestmimi.cz/…detske-stany ale co se tak dívám, tak jsou určeny spíše do interiéru. Já bych radši něco vhodnějšího na zahradu.


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.