Diskuze

Škůdci

Hubení myší


Honza.fejtolar 29.12.11

Myši mi dlouho jedli semínka uskladněná ve sklepě. :-( Zavolali jsme firmu www.dddsluzby .cz, která je konečně před myšmi ochránila.

Jak jste na to šli vy?


Reagovat
Maixner 31.08.15

Pastičky pomáhají. Ale místo sýra dejte radši kousek špeku. :)


Reagovat
Maixner 31.08.15

Že myši mají rády sýr jsou povídačky.


Reagovat
pucek 01.09.15

Určitě špíček, salámek, to jim chutná.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

Your writing is perfect and complete. safetoto However, I think it will be more wonderful if your post includes additional topics that I am thinking of. I have a lot of posts on my site similar to your topic. Would you like to visit once?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.