Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Jak pečovat o zahradní bazén? S vhodně zvolenými pomocníky to jde snadno


admin 22.07.22
cleaning,and,maintenance,swimming,pool,with,cleaning,net,,blue,skimmerZahradní bazén vyžaduje stejné množství péče a lásky jako vaše zahrada. Ovšem bazén má jednu výhodu-práci vám může ulehčit moderní technika, jenž většinu práce odvede za vás. Které nástroje a přístroje by ve vaší bazénové výbavě neměly scházet? Přinášíme vám tipy na nezbytné přístroje, jež se postarají o špičkovou kvalitu vody a také na jednu vychytávku, s jejíž pomocí budete mít neustálý přehled o kvalitě vody.

Vysavač Dolphin e10 vám změní život

Není vysavač, jako vysavač. Když přijde na ty bazénové, rozhodně se vyplatí vsadit na model Dolphin e10. Proč? Jedná se o automatický bazénový vysavač, který využijete, pokud váš bazén spadá do kategorie bazénů o rozměrech do 8×4 metrů. Dolphin e10 si dokáže poradit nejenom se špínou na dně bazénu, ale také s nečistotami na stěnách, a to až do výšky 40 centimetrů. Vysavač rovněž disponuje vlastním filtrem a po zapojení je zcela samostatný.

O dezinfekci vody se postará solanizátor

Kromě bazénového vysavače by ve vaší výbavě neměl chybět solanizátor, někdy též nazývaný jako solinátor. Ten slouží k tomu, že z bazénové soli vyrábí chlór, díky čemuž je voda v bazénu dezinfikována a vhodná ke koupání.

Testovací proužky na sůl k okamžitému zjištění stavu vody

K ověření jakosti vody byste měli mít rovněž v zásobě také testovací proužky na sůl. Ty totiž během několik vteřin naměří hodnoty důležitých parametrů vody v bazénu. Pro vás to znamená jediné – okamžitě budete vědět, zda je voda vhodná ke koupání či je potřeba do ni přidat více soli.

Užívejte si po práci v zahradě zasloužený odpočinek ve vašem bazénu. S chytrými pomocníky bude péče o něj snadná a nezabere vám téměř žádný čas. Automatický bazénový vysavač, kvalitní solanizátor a testovací proužky na sůl jsou součástí základní bazénové výbavy.

Zdroj obrázku: kelifamily / Shutterstock.com


Reagovat
Anonymni 16.08.22

I have been looking for articles on these topics for a long time. casinosite I don't know how grateful you are for posting on this topic. Thank you for the numerous articles on this site, I will subscribe to those links in my bookmarks and visit them often. Have a nice day


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.