Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Jaký stan pro tři osoby?


Anonymni 27.02.23

Dobrý den, nemáte zkušenosti s konkrétní značkou stanů, kde by byl dostatek prostoru pro tři osoby. Děkuji.


Reagovat
Anonymni 28.02.23

Já jsem nedávno vybírala nový stan na dovolenou na různých e-shopech, jelikož všude měli jen malé, jež jsou pro naši rodinu nevyhovující. Proto jsem musela sice investovat více peněz, ale na dovolené se v něm budeme cítit určitě skvěle. Je dostatečně velký pro čtyřčlennou rodinu a má zesílené stěny, aby odolal všem rozmarům počasí.


Reagovat
Anonymni 10.03.23

Já mám stan pro tři již několik let a vozím ho vždy sebou, když v létě jezdíme hrát s kapelou po festivalech. Nedávno jsem zjistila, že nám brzy vypoví službu naše světelná technika, a tak mám velkou radost, že jsem objevila e-shop, který nabízí kvalitní světelnou techniku za rozumnou cenu. Proto jsem jí hned objednala, aby vše fungovalo, než začne nová sezóna.


Reagovat
Anonymni 23.03.23

No, u nás to ještě nedávno taky vypadalo, že asi budeme muset jít bydlet někam pod stan. Začátkem roku se nám radikálně zvedly ceny energií a bohužel to nebylo z čeho platit. Nezbylo nic jiného, než se přestěhovat do menšího bytu. Bohužel jsme na starém bytě museli i nějaké věci nechat, protože v novém by je jednoduše nebylo kam dát. Nakonec jsem byl nucen si najmout firmu na vyklizení nemovitosti v Praze, která se o ně postarala.


Reagovat
Anonymni 24.03.23

Já jsem nedávno zase sháněla nový prodejní stánek, jelikož tomu starému se zlomily ve vichřici hliníkové profily, kterými byl vyztužen. Hliníkové profily jsou ideální volbou kvůli jejich lehkosti při přepravě na trhy, kde pravidelně prodávám zboží od místních farmářů. Jezdím karavanem, abych nemusela spát ve stanu, když zůstávám na jednom místě dva dny.


Reagovat
Anonymni 26.03.23

My jsme si koupili vloni nový automatický stan, který nám ušetřil spoustu času, který jsme mohli věnovat prozkoumávání prostředí kolem našeho tábora. Proto jsem pro sebe i pro mého přítele pořídila bojové boty, které jsou velice kvalitní a perfektně poskytují oporu chodidlům při našich túrách na nerovném povrchu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.