Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Kam na dovolenou v září


Anonymni 19.08.22

Ahoj, nestihla jsem během prázdnin vůbec žádnou dovolenou, tak jsem si říkala, že bych mohla někam vyrazit až v září. Nemáte někdo nějaký tip kam? Někam, kde ještě během září bude hezky teplo? Mě napadla třeba Brazílie, viz https://www.cklub.cz/…dce/brazilie ale určitě jsem otevřená i jiným návrhům. Co myslíte? Díky za tipy. :)


Reagovat
Anonymni 28.08.22

Brazilie nezní špatně. :) Tam bych se taky někdy ráda podívala. Možná bych ještě zvážila Karibik (Bahamy, Dominikánská republika a tak, tam bude touto dobou určitě také hezky.) To my se letos už nikam nechystáme. Celé prázdniny jsme trávili na naší zahradě. Je ale pravda, že jako odpočinek taky super. A o vodu jsem také nepřišla, protože tam máme celkem velký plastový bazén. :)


Reagovat
Anonymni 30.08.22

S manželem jsme se rozhodli, že si letos vezmeme dovolenou v září a zaujal nás pronájem obytných aut na internetu. Proto manžel jedno auto objednal a pojedeme po Čechách, abychom mohli navštívit co nejvíce památek, na které bychom se jinak nestihli podívat. Naplánovali jsme si cestu a každý den si prohlédneme nějaké historické místo.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 17.12.22

Něco podobného bych chtěl udělat příští rok. Pronajmout si třeba na dva týdny obytňák a vyrazit buď někde u nás, nebo třeba na Slovensko. Určitě to ale bude chtít i nějaké vybavení na kempování. Co jsem se tak díval, tak plno věcí mají třeba tady https://www.naturehikecz.cz/ Nemáte náhodou zkušenost? :)


Reagovat
Anonymni 03.10.22

Já bych hned vyrazila za nějakou exotikou. Bohužel teď na něco takového prostě nejsou peníze. Ani o prázdninách jsme nikde v zahraničí nebyli. Místo toho jsme si z https://armik.cz/ koupili pár věcí na kempování a vyrazili do jednoho kempu u vody nedaleko od nás. I tam to ale bylo skvělé. :)


Reagovat
Anonymni 27.12.22

Moje nejlepší dovolená v září byla bezpochyby v Ústí nad Orlicí. Město je plné krásných památek a okolí nabízí spoustu možností pro turistiku v přírodě. Navíc se nám podařilo najít skvělé levné ubytování Ústí nad Orlicí, takže jsme si mohli dovolenou opravdu užít. Když si na to teď vzpomínám, byla to opravdu nejlepší dovolená v mém životě.


Reagovat
Anonymni 29.12.22

Poukázky k Vánocům jsem zatím nikdy nepořizovala, ale pokud někdo neví, co koupit tak to může být dobré řešení. Já to mám jednodušší, jelikož manžel je vášnivý rybář, takže se podívám na internetové stránky https://www.parys.cz/navijaky/, kde mají veliký výběr vybavení pro rybáře. Letos mu ježíšek nadělí dva rybářské navijáky, které si již delší dobu přeje.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.