Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Krásné vánoce


pckop 23.12.16

Přeji všem, co tu ještě zůstali krásné svátky a do nového roku to nejlepší. Konvi přeji, aby si ji zase všimli admini a začala fungovat, jak má.


Reagovat
Re: pckop | pucek 24.12.16

A já se přidávám, protože občas sem nakouknu, jestli se čirou náhodou něco nezměnilo a ono ne :(


Reagovat
Re: pucek | tesany 25.12.16

Také přeji hezké svátky a pojdme to tady oživit. :hug: :mavam:


Reagovat
Anonymni 28.10.19

Ahoj, oživuji starou diskuzi. Potřebuji nějaké tipy na levné dárky. S přítelem jsme si totiž v létě koupili čističku vzduchu z https://www.vzdusin.cz/…ndid-Aura-Li , takže jsme se dohodli, že si dáme k Vánocům jen nějaké maličkosti a mě nic nenapadá. Nechci mu koupit ponožky nebo sprcháč, proto bych byla ráda za nějaké tipy.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 20.01.22

No, neznám vás, takže v tom úplně tak moc neporadím, ale mě se třeba extrémně zaručila malá peněženka z https://www.penezenky-ahal.cz/…ezenky-male/. Dával jsem jí za dárek už mnohokrát a zatím bych řekl, že byl každý celkem spokojený. Je ale nutný najít nějakou, která se dá využít i na jiné věci než na nošení peněz. Prostě něco multifunkční.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 25.05.22

Já jsem například velkou fanynkou rozdávání různých zážitkových dárků. Ty jsou podle mě nejlepší. Hlavně na ně ve většině případů člověk jen tak nezapomene. Například kamarádce jsem tyto poslední vánoce dala jako dárek poukaz na erotické masáže a prý jí to úplně změnilo život. Samotnou by ji prý nikdy nenapadlo na něco takového jít. A myslím si, že přesně o tom rozdávání dárků je. :)


Reagovat
Anonymni 16.08.22

First of all, thank you for your post. casinosite Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^


Reagovat
Anonymni 27.10.22

Ahoj, ráda bych se na něco zeptala. Jaký máte názor na různé léky a doplňky stravy jako dárek k Vánocům? Já právě už pomalu začínám přemýšlet nad tím, co dát manželovi a napadla mě kamagra. Právě se sexem má v posledních měsících čas od času problémy, tak jsem si říkala, že by to mohl ocenit. Co si o tom myslíte?


Reagovat
Anonymni 29.11.22

My s manželem budeme mít letos moc pěkné Vánoce. On totiž říkal že jedna kryptoměnová směnárna která působí tady v Čechách teď vykupuje nějaké kryptoměny, které on nakupoval snad ještě v roce 2016 a na kterých už má zhodnocení přes 800 %. No a on by rád něco prodal a dal mně dárek v podobě rodinné dovolené.


Reagovat
Anonymni 29.11.22

Vánoční svátky jsou již za dveřmi, a i já přemýšlím jaké dárky mám koupit dětem a manželovi. Naštěstí jsme se rozhodli pro refinancování hypotéky, na které se nám měsíčně povede ušetřit nemalé množství rodinných financí. Proto si mohu dovolit při nakupování dárku popustit trošku uzdu, takže dětem pořídíme nové mobily.


Reagovat
Jana89 22.12.22

Já letos na Vánoce nakoupila spíše praktické dárky, které potěší a ještě poslouží. Rozhodla jsem se chlapům v rodině objednat různé ochranné pomůcky na práci u domu a v lese. Dědovi jsem pořídila ochranné brýle a zátkové chrániče sluchu, tátovi montérky s vyztužením kolen. Pro přítele jsem vybrala ochrannou přilbu se štítem a sluchátky na uši.


Reagovat
Anonymni 29.12.22

Tak to u nás málem krásné Vánoce nebyly. Málem totiž byly bez curkoví. Když jsem se chtěla pustit do pečení, tak jsem zjistila, že se mi rozbil můj hnětač. Musela jsem tedy co nejrychleji investovat do nového hnětače těsta a to bylo těžší, než by se zdálo. Nakonec jsem si jeden objednala z https://www.atfornax.cz/…etace-testa/ a naštěstí ho stihli doručit včas.


Reagovat
Anonymni 06.01.23

Letos jsme se s manželem rozhodli nadělit si jako Vánoční dárek sedací soupravu. Proto jsme již od začátku prosince začali hledat po různých e-shopech sedací soupravy. Naštěstí jsme našli jednu pohodlnou s měkkým polstrováním, na kterém se nám výborně a pohodlně sedělo během sledování pohádek o svátcích a mlsání cukroví.


Reagovat
Anonymni 17.01.23

Před několika lety jsem měla s několika mými kamarádkami rockovou kapelu a hrály jsme na několika zábavách v okolních vesnicích. Hrála jsem na kytaru, takže moje aparatura byla dost finančně nákladná, jelikož jsem si musela pořídit combo a kytarový efekt pro moji kytaru, abych mohla měnit zvuk. Bohužel naše kapela se rozpadla, jak jsme se postupně stávaly maminkami.


Reagovat
Anonymni 18.01.23

Přítel mi tento rok nadělil asi nejhezčí dáreček který jsem si vůbec s ním mohla přát. Někteří by mohli tvrdit že dávat ženě zásnubní prsten na Vánoce je moc ohrané, ale to vám přijde jen z těch instagramů. Ten moment je opravdu láskyplný a žádná na něj nezapomene.


Reagovat
Anonymni 01.02.23

I já se přidávám s tím přáním k narozeninám, tady se ta diskuze ale nějak rozjela, a to je dobře! Já jenom chci říct že jestli třeba na Valentýna chcete někoho opravdu překvapit, tak mu darujte moka konvičku na přípravu kávy. Uvidíte, že to nejeden člověk ocení.


Reagovat
Anonymni 01.02.23

Nedávno jsem poprvé vyzkoušela u kamarádky pax 3 burgundy, a byla jsem ohromena jeho jednoduchostí a efektivitou. Proto mi poradila internetové stránky https://www.va-pax.cz/…rizery/pax3/, kde jsem si jeden hned objednala. Za mě je to nejlepší kapesní vaporizér na trhu, který jsem zatím vyzkoušela, přičemž se mi ještě líbí jeho velká výbava na jednoduchou údržbu a čištění.


Reagovat
Anonymni 27.08.23

U nás na Vánoce musela být povolaná zámečnická pohotovost a povím vám že to teda nebylo pro nikoho příjemná. Soused zámečník totiž musel odejít od rodinné večeře a já věděla že nám to také zkazí moment překvapení. Příště si určitě věci s sebou vezmeme.


Reagovat
Anonymni 03.10.23

Tento rok byl ale opravdu náročný a je cítit že to prostě stále nekončí. Proto jsme se rovnou podívali s manželem na srovnání hypoték a zjišťujeme na jaké byty v Praze jsme vůbec schopni dosáhnout. Víme moc dobře že to nebude nic jednoduchého, ale to rozhodnutí je prostě potřeba už učinit.


Reagovat
Anonymni 06.10.23

Vánoce pro mě vždy znamenaly krásnou výzdobu, ale hlavně jde o to pocítit tu vánoční atmosféru, trávit čas s rodinou a najít ten perfektní dárek, který udělá radost mým blízkým. Pro mě je výběr dárku zároveň výzvou i radostí. Roky jsem brouzdala obchody, abych našla ten pravý dárek pro každého. Ale v poslední době jsem objevila kouzlo farmářských trhů . Nejenže tam najdu čerstvé produkty a podpořím, tak lokální farmáře, ale nabízí i úžasné řemeslné produkty, které jsou ideální pro vánoční dárky. Naposledy jsem našla nádherný ručně vyrobený šperk, který byl dokonalým dárkem pro mou sestru.


Reagovat
Anonymni 19.11.23

Podle mě by měly být Vánoce časem klidu a radosti, ale často s sebou přinášejí veliký stres. Pro mě se stal nejlepším řešením Krupa Kratom, se kterým zvládám lépe stres, a ještě mě nabíjí energií na zvládnutí vánočního shonu. Díky němu všechno zvládám, a tak si užívám Vánoce bez zbytečného napětí.


Reagovat
Anonymni 29.11.23

Dobrý den, rozumím vaší situaci s hledáním levných, ale originálních dárků. Sama jsem se nedávno ocitla v podobné situaci. Nakonec jsem to vymyslela a příteli koupila automatický stan, který je skvělý. Oba milujeme stanování, takže to je investice do našich společných zážitků. Mohlo by to být něco, co by váš přítel také ocenil, pokud má rád outdoorové aktivity. Přeji hodně štěstí při výběru.


Reagovat
Anonymni 29.11.23

Přesně jak to tady už snad i někdo psal, tak u nás vánoce začínají ten den když už dostanou na nový měsíc děti nové dřevěné adventní kalendáře. To je takový prvn dárek kterým jim neoficiální donese Ježíšek a je vidět že z toho jsou dost na větvi.


Reagovat
Anonymni 30.11.23

Tak co? Už máte letos dárky nakoupené? Já překvapivě ano. Normálně to nechávám na poslední chvíli, ale letos jsem se rozhodla všechno koupit dřív. I finančně se to docela vyplatilo. Teď byl třeba Black Friday a někde ty slevy byly dost velké. Jinde jsem zase využívala slevové kupony z https://slevovykupon.net/ Nejdůležitější je ale pro mě to, že se už kvůli dárkům nemusím stresovat.


Reagovat
Anonymni 07.12.23

Je to šílené, jak ten rok rychle utekl a už jsou tu zase Vánoce. Vždycky jsem to slýchával od rodičů a prarodičů, že čím budu starší, tím rychleji mi ten rok bude utíkat a byla to pravda. Sotva se otočím, jsou tu zase Vánoce a já abych vymýšlel, co dám manželce pod stromeček. Všechno máme, tak to nebudu nijak přehánět. Zaplatím nám wellness pobyt a k tomu jí dám náramek a snad to bude stačit :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.