Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Krásné vánoce


pckop 23.12.16

Přeji všem, co tu ještě zůstali krásné svátky a do nového roku to nejlepší. Konvi přeji, aby si ji zase všimli admini a začala fungovat, jak má.


Reagovat
Re: pckop | pucek 24.12.16

A já se přidávám, protože občas sem nakouknu, jestli se čirou náhodou něco nezměnilo a ono ne :(


Reagovat
Re: pucek | tesany 25.12.16

Také přeji hezké svátky a pojdme to tady oživit. :hug: :mavam:


Reagovat
Anonymni 28.10.19

Ahoj, oživuji starou diskuzi. Potřebuji nějaké tipy na levné dárky. S přítelem jsme si totiž v létě koupili čističku vzduchu z https://www.vzdusin.cz/…ndid-Aura-Li , takže jsme se dohodli, že si dáme k Vánocům jen nějaké maličkosti a mě nic nenapadá. Nechci mu koupit ponožky nebo sprcháč, proto bych byla ráda za nějaké tipy.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 20.01.22

No, neznám vás, takže v tom úplně tak moc neporadím, ale mě se třeba extrémně zaručila malá peněženka z https://www.penezenky-ahal.cz/…ezenky-male/. Dával jsem jí za dárek už mnohokrát a zatím bych řekl, že byl každý celkem spokojený. Je ale nutný najít nějakou, která se dá využít i na jiné věci než na nošení peněz. Prostě něco multifunkční.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 25.05.22

Já jsem například velkou fanynkou rozdávání různých zážitkových dárků. Ty jsou podle mě nejlepší. Hlavně na ně ve většině případů člověk jen tak nezapomene. Například kamarádce jsem tyto poslední vánoce dala jako dárek poukaz na erotické masáže a prý jí to úplně změnilo život. Samotnou by ji prý nikdy nenapadlo na něco takového jít. A myslím si, že přesně o tom rozdávání dárků je. :)


Reagovat
Anonymni 16.08.22

First of all, thank you for your post. casinosite Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^


Reagovat
Anonymni 27.10.22

Ahoj, ráda bych se na něco zeptala. Jaký máte názor na různé léky a doplňky stravy jako dárek k Vánocům? Já právě už pomalu začínám přemýšlet nad tím, co dát manželovi a napadla mě kamagra. Právě se sexem má v posledních měsících čas od času problémy, tak jsem si říkala, že by to mohl ocenit. Co si o tom myslíte?


Reagovat
Anonymni 29.11.22

My s manželem budeme mít letos moc pěkné Vánoce. On totiž říkal že jedna kryptoměnová směnárna která působí tady v Čechách teď vykupuje nějaké kryptoměny, které on nakupoval snad ještě v roce 2016 a na kterých už má zhodnocení přes 800 %. No a on by rád něco prodal a dal mně dárek v podobě rodinné dovolené.


Reagovat
Anonymni 29.11.22

Vánoční svátky jsou již za dveřmi, a i já přemýšlím jaké dárky mám koupit dětem a manželovi. Naštěstí jsme se rozhodli pro refinancování hypotéky, na které se nám měsíčně povede ušetřit nemalé množství rodinných financí. Proto si mohu dovolit při nakupování dárku popustit trošku uzdu, takže dětem pořídíme nové mobily.


Reagovat
Jana89 22.12.22

Já letos na Vánoce nakoupila spíše praktické dárky, které potěší a ještě poslouží. Rozhodla jsem se chlapům v rodině objednat různé ochranné pomůcky na práci u domu a v lese. Dědovi jsem pořídila ochranné brýle a zátkové chrániče sluchu, tátovi montérky s vyztužením kolen. Pro přítele jsem vybrala ochrannou přilbu se štítem a sluchátky na uši.


Reagovat
Anonymni 29.12.22

Tak to u nás málem krásné Vánoce nebyly. Málem totiž byly bez curkoví. Když jsem se chtěla pustit do pečení, tak jsem zjistila, že se mi rozbil můj hnětač. Musela jsem tedy co nejrychleji investovat do nového hnětače těsta a to bylo těžší, než by se zdálo. Nakonec jsem si jeden objednala z https://www.atfornax.cz/…etace-testa/ a naštěstí ho stihli doručit včas.


Reagovat
Anonymni 06.01.23

Letos jsme se s manželem rozhodli nadělit si jako Vánoční dárek sedací soupravu. Proto jsme již od začátku prosince začali hledat po různých e-shopech sedací soupravy. Naštěstí jsme našli jednu pohodlnou s měkkým polstrováním, na kterém se nám výborně a pohodlně sedělo během sledování pohádek o svátcích a mlsání cukroví.


Reagovat
Anonymni 17.01.23

Před několika lety jsem měla s několika mými kamarádkami rockovou kapelu a hrály jsme na několika zábavách v okolních vesnicích. Hrála jsem na kytaru, takže moje aparatura byla dost finančně nákladná, jelikož jsem si musela pořídit combo a kytarový efekt pro moji kytaru, abych mohla měnit zvuk. Bohužel naše kapela se rozpadla, jak jsme se postupně stávaly maminkami.


Reagovat
Anonymni 18.01.23

Přítel mi tento rok nadělil asi nejhezčí dáreček který jsem si vůbec s ním mohla přát. Někteří by mohli tvrdit že dávat ženě zásnubní prsten na Vánoce je moc ohrané, ale to vám přijde jen z těch instagramů. Ten moment je opravdu láskyplný a žádná na něj nezapomene.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.