Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Kvalitní hodinky - jaká značka?


Anonymni 02.09.22

Ráda bych manželovi jako dárek ke čtyřicátinám koupila nějaké opravdu kvalitní hodinky. Mám na ně našetřených nějakých 15 tisíc. Jenže vůbec nevím jakou značku vybrat. Nemáte nějaké tipy? já někde například četla, že výborné jsou hodinky Tissot viz třeba https://www.beny.cz/tissot/ Je to pravda? Opravdu je ta značka tak dobrá? Co jiného byste ještě doporučili?


Reagovat
Anonymni 20.09.22

Tissot je určitě kvalitní značka. Kdybych na to měl peníze, tak bych si je také velice rád koupil. Mně se ale nedávno povedlo sehnat pěkné hodinky od Armaniho přes About You. Zatím jsem s nimi spokojený. Navíc jsem je měl i za celkem dobrou cenu, protože na https://slevovykupon.net/ zrovna měli pro About You nějaké slevové kupony. :)


Reagovat
Anonymni 12.10.22

Nedávno jsem koupila k narozeninám mé dceři nové chytré hodinky k mobilu, a na internetových stránkách https://www.mobil-cz.cz/ nové kvalitní pouzdro na její mobilní telefon, jelikož si již několikrát mobil rozbila. Dcera hodně sportuje, a tak potřebovala kvalitní hodinky, které jí měří při běhu tepovou frekvenci i vzdálenost, kterou uběhla, aby měla přehled.


Reagovat
Anonymni 26.10.23

Taky jsem poslední dobou spíše fanouškem chytrých hodinek. Konkrétně pak těch od Apple. Sám jsem si před pár měsíci koupil bazarové Apple Watch a nemůžu si je vynachválit. Jsou v super stavu a evidentně nebyly moc používané. Jediné, co jsem u nich vyměnil byl řemínek, ten původní mi moc neseděl. Na https://www.ireminky.cz/ se mi povedlo sehnat mnohem stylovější.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.