Diskuze

Škůdci

Lesní zvěř


Anonymni 13.07.22

Dobrý den, máme chalupu u lesa a tak je samozřejmě problém s lesní zvěří. Už si ani nepamatuji, kolikrát jsme kupovali lamelové plotové výplně, když se nám do nich pustili srnky. Manžel už přemýšlí, že se dá snad k myslivcům a bude to střílet jako škodnou. Máte někdo zkušenosti? Děkuji za odpovědi.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

I've been troubled for several days with this topic. baccaratsite, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.