Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Listy


Tereza5555 25.01.12

Dobrý den, chtěla bych od Vás poradit ohledně listů u avokádníku, konce listů mi hnědnou a usychají – čím to je? Děkuji za každou radu.


Reagovat
Re: Tereza5555 | kyti5 27.01.12

zde jsem vám něco našla projděte si to … http://abecedazahrady.dama.cz/default.aspx?…


Reagovat
emilka12 26.01.12

Terezko jestli to nebude suchym vzduchem. :think:


Reagovat
Tereza5555 27.01.12

Mnohokrát děkuji, odkaz jsem si prošla a přečetla takže vím čím to asi bude. emilko12 a kyti5 děkuji. Řekla bych, že oba příspěvky jsou mým příkladem. Terča.


Reagovat
Re: Tereza5555 | kyti5 27.01.12

tak ať ti krásně roste :kytka: :kytka:


Reagovat
Re: kyti5 | Tereza5555 01.02.12

Mockrát děkuji, a ať se daří Vám i vašim kytičkám.Terka


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.