Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Masážní přístroje


Anonymni 05.05.23

Chci e zeptat, jaký máte názor na takové ty elektrické masážní přístroje? Mám na mysli třeba něco jako mají tady – https://www.svetrelaxu.cz/…ristroje-68/ Myslíte, že má smysl si domů něco takového pořizovat nebo to jsou spíš vyhozené peníze? A pokud byste tedy byli pro pořízení něčeho takového, po jakých značkách se třeba dívat? Budu ráda za jaké koliv rady, díky moc. :)


Reagovat
Anonymni 20.05.23

Mám masážní přístroj na záda, který skvěle uvolňuje ztuhlé svaly, ale spíše se věnuji sportu a kupuji pro sebe a svou dceru doplňky stravy, abychom byly zdravé. Nedávno jsem koupila tablety Senza Colostrum pro děti, které jsou pro mě jako matku první volbou pro posílení imunity mého dítěte. Jejich přírodní složení mě imponuje a věřím, že jsem učinila správnou volbu.


Reagovat
Anonymni 27.05.23

Nevím no, podle mě se stejně nic nevyrovná tomu si zajít na pořádnou masáž. Já například chodím pravidelně a pomohlo mi to od problémů se zády. Co se masáží týče, tak jsem teď nedávno zkoušel třeba i erotické masáže Praha a musím teda říct, že to byl taky zážitek. V tomto případě se ovšem jedná o trochu jiný druh masáže. :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 29.01.24

Mám stejný zážitek. Taky jsem si zašel na erotickou masáž sem a musím říct, že nic lepšího jsem nezažil. Bylo to skvělý! Manželka to teda neví, ta si myslela, že jsem šel s kamarádem na tenis a trochu se divila, že jsem pak tak vysmátý, ale to prostě nešlo. Určitě jsem tam nebyl naposledy, takže doporučuju. Kdo jste erotickou masáž ještě nevyzkoušel, nestyďte se a zkuste to.


Reagovat
Re: Anonymni | dahlian 14.02.24

Co se týče relaxu, určitě bych doporučil tyto erotické masáže Praha (tantra, nuru, footjob) a další, kde se příjemně odpočinete bez přístrojů. Samozřejmě pokud nejste na tantru, klasické masáže Praha 8 jsou také fajn.


Reagovat
Anonymni 31.05.23

Masážní přístroj nemám, ale snažím se každý den cvičit. Nedávno jsem si pořídila nové sportovní vybavení a musím říct, že jsem ohromena jeho kvalitou. Mám novou sportovní bundu, která mě perfektně chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, a také nové sportovní brýle, které mi zajišťují ostrý a jasný výhled při každém cvičení v přírodě.


Reagovat
Anonymni 17.01.24

Experience the thrill of cricket betting like never before with 1Cric where every match becomes an opportunity to elevate your excitement and engagement.


Reagovat
samkumar10090 28.02.24

„<a href=""https:­//akamsaddpc.us/"">www­.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using <a href=""https:­//akamsaddpc.us/"">www­.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via <a href=""https:­//akamsaddpc.us/"">www­.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved. “


Reagovat
Re: samkumar10090 | samkumar10090 28.02.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 29.02.24

Dáváte nám moc skvělé tipy na masážní přístroje, ale ještě byste těm lidem také měli raditjak často chodit na masáž. Je to valstně i ve vašem zájmu, protože jinak nebudet mít stabilní příjem, a o to tady nám všem tak nějak jde, nemám pravdu?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.