Diskuze

Škůdci

Mravenci na jahodách a malinách - POMOC!!


Daninka 24.06.11

Ahojky, potřebovala bych poradit, jak na mravence na zahrádce. Máme je už i v jahodách (tam si dělají mraveniště – přímo na rostlině) a taky nám ožírají veškeré maliny!!! Nevíte, co by mohlo zabrat, aby zmizeli?? Takhle bude všechno sežrané!! Díky moc Dana


Reagovat
wait 28.05.15

ZDRAVIM.MAM TEN SAMY PROBLEM. ZEROU MI MALINY. JAHODA A KDYZ JSEM HLEDAL NEJAKKOU CHEMII NA NETU.TAK MI BYLO RECENO, ZE MAM MSICE.TAK JSEM ROZHALZELKAZDY 2 TYDNY PAR KOSTEK CUKRU SMEREM OD MALIN A JE TO.VIC NEUMIM POMOCT


Reagovat
chytrak 2 20.09.15

Co si v zoo pujcit mracenecnika


Reagovat
chytrak 2 20.09.15

Mravenecnika c a v jsou vedle sebe


Reagovat
Anonymni 29.11.21

Ahoj. Měl bych takový dotaz. Netýká se to teda mravenců, ale spíš ptáků. Letos jsem s nimi měl na zahradě velký problém. Mám na zahradě několik stromů se švestkami a meruňkami a právě díky ptákům mi z úrody skoro nic nezbylo. Neví někdo jak to řešit? Někde jsem četl, že by snad mohly pomoct plašiče ptáků je to pravda? Byl bych docela nerad, kdyby se to třeba příští rok opakovalo.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

The assignment submission period was over and I was nervous, casino online and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.