Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Náhradní díly na motorku


Anonymni 27.02.23

Dobrý den, nevíte, kde by se daly koupit kvalitní a levné díly na motorku? Děkuji.


Reagovat
Anonymni 28.02.23

Můj manžel si nedávno sháněl nějaké díly na opravu své motorky a přišel na to, že je potřeba i nová ochrana motocyklu. Moc se těším až jí opraví a zase si vyjedeme na pořádnou vyjížďku, abychom si užili nějaký společný čas. Začíná být již teplé počasí, a tak se brzy budou otevírat silnice pro motorkáře.


Reagovat
Anonymni 30.03.23

Nedávno jsem si koupil na moje auto nové LED denní svícení zde, na kterém se mi líbí jasné světlo, a to mi pomáhá při zhoršených povětrnostních podmínkách. Konečně jsem více vidět na silnici, takže se cítím bezpečněji. Zkuste se podívat na tyto stránky a možná tam budou nabízet nějaké díly i na motorky.


Reagovat
Anonymni 31.03.23

Na motorce nejezdím, takže asi úplně neporadím, ale mám ve firmě několik vozidel a my náhradní díly bereme přes Intercars, viz https://www.intercars.cz/jsem-firma/ Mám s nimi dlouhodobou zkušenost a hlavně u nich má člověk jistotu, že se vždy jedná o originální díly. Zkuste mrknout na jejich stránky, je dost možné, že nějaké díly na motorky budou mít také.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.