Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Nebankovní úvěry mají své výhody. Není třeba se jich bát


admin 04.04.18
Trápí vás nedostatek finančních prostředků, které potřebujete na provoz domácnosti, případně jiné potřeby? Jistě vás mnoho známých odrazuje od půjček a úvěrů od nebankovních společností, protože jsou drahé a nevyplatí se. Zdaleka tomu ale tak být nemusí. Stačí jen vědět, jak najít správný produkt.

Vyhněte se nespolehlivým poskytovatelům

Výhodné nebankovní úvěry se dají poznat podle několika indicií. V první řadě si vždy zjistěte, kdo vám peníze nabízí. Je praktické zvolit společnost, jež má dobré jméno. Klidně dejte na doporučení lidí, kteří s některou z půjček již mají své pozitivní zkušenosti. Naopak se vyhněte poskytovatelům, o nichž nelze prakticky nic zjistit, a to ani na internetu.

Hlídejte si úroky a poplatky

Dalším bodem je samozřejmě záležitost podmínek, za nichž lze nebankovní úvěr získat. Pokud jde o krátkodobé půjčky, dají se sehnat takové, u nichž napoprvé dokonce nemusíte zaplatit ani korunu navíc, jsou zcela bez poplatků. Jestliže nějaké poplatky u úvěrů jsou, pak poskytovatel musí jednoznačně a zřetelně udat, jaká je jejich výše. Díky právní úpravě před několika lety už není možné požadovat peníze na základě nějakých skrytých a dodatečných poplatků, pokud včas a řádně úvěr splácíte.Vždy si také zjistěte, jakým způsobem k vám peníze dorazí. S tím souvisí i otázka, co dělat v případě, že úvěr chcete splatit. Je nutné přesně vědět, kdy končí splatnost a zda se splácí na bankovní účet, složenkou či jiným postupem.

Srovnejte si nabídky na nebankovní půjčky a úvěry

U nebankovních úvěrů ušetříte, využijete-li služeb nejrůznějších srovnávacích portálů. Na nich se zpravidla objevují pouze osvědčené a spolehlivé nabídky. Srovnávače vám navíc napoví, který nebankovní úvěr pro vás bude z hlediska poplatků a dalších parametrů nejvýhodnější.
Reagovat
Anonymni 15.11.18

My jsme si s manželkou brali úvěr na přestavbu naší koupelny od https://www.burinka.cz/…z-zajisteni/ Myslím si, že česká spořitelna je poměrně známá firma, tudíž žádný problém z jejich strany nehrozí. Navíc mě zaujalo, že úvěr stačí doložit fotkami před a po, čímž předejdete složitému papírování.


Reagovat
Anonymni 22.06.19

Taky jsem bohužel tento měsíc s rozpočtem nevyšel, a tak jsem si musel vzít půjčku. Naštěstí jsem na https://www.bezvamoney.cz/…ovni-pujcky/ narazil na dost výhodnou nabídku, takže to pro mě nakonec není zas až takový problém.


Reagovat
Anonymni 09.08.19

Fajn je srovnávač poskytovatelů půjček FerovePujcky. Porovnáte si tam jednotlivé nabídky a pak si můžete vybrat, která je pro vás ta nejvýhodnější. Využil jsem už několikrát a naprostá spokojenost, zde odkaz > https://www.ferovepujcky.cz/…ujcka-zdarma


Reagovat
Anonymni 15.03.20

Já si myslím obecně, že v tomto článku je obsaženo dostatek informací na takové klasické rozšíření obzorů :-) Což nemyslím vůbec špatně! Naopak, je tu obsaženu vše co by člověk měl o úvěrech vědět. Nicméně pokud si chcete přečíst více do detailu, doporučuji si pročíst https://www.mojepenize.com/…a-podnikani/ .


Reagovat
Anonymni 11.05.20

Člověk musí být hodně opatrný a pečlivě si společnost prověřit a přečíst si smlouvu o půjčce, ale to platí i v případě bankovních úvěrů. Já jsem vloni hledala nějaké výhodné úvěry pro podnikatele, protože se mi naskytla ideální příležitost začít podnikat. Peníze jsem si půjčila od https://www.gentlemenfin.cz/uvery/ a o moc víc jsem nakonec nezaplatila.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500