Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Nejbezpečnější trampolína na světě


admin 16.01.19
Děti skákání na trampolíně milují. Ovšem někdy se tak rozvášní, že hrozí riziko nebezpečného úrazu. Noha se jim zamotá do pér, narazí hlavou na kovový rám. Víte o tom, že existuje trampolína, jež splňuje veškeré požadavky týkající se bezpečnosti, a tím pádem všechny tyto nehody eliminuje?

Bezpečnostní prvky

Velice kvalitní a bezpečná tram­polína je vyrobena novozélandskou technologií, funguje na patentovaném bezpružinovém principu. V čem se liší od těch běžných? Klasické pružiny nahrazují laminátové pruty, kovový rám je šikovně umístěn tak, že na něj není možné spadnout. Podložka trampolíny je vybavena měkkými kraji absorbujícími energii. Celou trampolínu obklopuje flexi síť zabraňující pádům.

Široká škála testů

Bezpružinová trampolína je držitelem řady ocenění, absolvovala nespočet nezávislých testů. Důraz na kvalitu rozhodně není podceňován, na výrobu dohlíží tým proškolených inženýrů. Trampolíny byly rovněž testovány v těch nejtěžších podmínkách, díky čemuž dokáží čelit dešti a sněhu.

Trampolínová série

Řada bezpečnostních trampolín zahrnuje devět variant provedení. Prvním typem jsou trampolíny kulatého tvaru, které se dělí na kompaktní, středně velké a obrovské. Zvolit můžete též středně velký nebo velký oválný tvar. Nabídku doplňuje velká čtvercová trampolína.

Bohaté příslušenství

Aby nebyla trampolína znehodnocována povětrnostními vlivy, je možné přikoupit ochranné kryty a plachty. Pro bezpečný a pohodlný vstup slouží žebřík. Dokupte plastové obruče, čímž se zcela zbavíte tvrdých okrajů trampolíny.

Udělejte něco pro své zdraví

Skákání na trampolíně propadají též dospělí, neboť stimuluje růst svalů a zároveň posiluje schopnost koordinace pohybů. Skoky na trampolíně mají značný vliv na vaši kondici. Říká se, že 10 minut skákání odpovídá 30 minutám joggingu.
Reagovat
Anonymni 18.04.19

My jsme si vloni kupovali takovou tu zahradní, která má kolem dokola tu síť, takže z ní dítě nemůže vypadnout, a zatím jsme žádný úraz neměli. Akorát to teda není úplně levné.. my jsme si na ni museli vzít půjčku, kterou jsme si našli tu: https://www.ferovepujcky.cz/…y-bez-ruceni :) Nicméně co se týče zabavení dětí, hlavně na grilovačkách a tak, tak je o fakt nejlepší. :)


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.