Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Nejlepší stan na kempování


Anonymni 29.04.20

Chystám se jet se synem příští víkend kempovat a narychlo scháním stan. Díval jsem se na tento: https://armik.cz/…m-flecktarn/ a za tu cenu mi to příjde jako skvělá volba. Nemáte jej náhodou někdo taky, že by jste se mi podělili o zkušenosti s ním ? Díky.


Reagovat
Anonymni 12.10.21

Dost podobný máme taky a pro dva úplně stačí. Taky syna beru každý rok stanovat. Jezdíme společně se známými, kteří mají dvě děti na jedno místo nedaleko tady od nás. Moc lidí o něm neví, takže je tam klid. Dá se tam udělat i táborák a tak. Právě u táboráku jsme si letos užili spoustu zábavy. Poprvé jsem s sebou totiž letos vzal kytaru a blýskl se písničkami, které jsem se naučil díky https://kytaristka.cz/ U táboráku to mělo velký úspěch. Na příští rok se jich asi naučím víc.


Reagovat
Anonymni 31.10.21

Tyjo, my máme nějaký stan asi za tisícovku (možná ani to ne) a musím říct, že na naše kempování to bohatě stačí. Už několikrát jsme ho letos využili a zatím super, všechno drží. Jen teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že do takového stanu se dost hodí i nafukovací karimatka jinak se prostě nevyspíte.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.