Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Oblečení na zahradu


Anonymni 21.01.23

Dobrý den, zajímalo by mě, kde kupujete oblečení na zahradu? Máte nějaké tipy? Díky.


Reagovat
Anonymni 24.01.23

Osobně si kupuji oblečení na zahradu podle toho, který obchod poskytuje slevy. Najdu si na internetu nějaký portál se slevovými kupóny a nakupuji, tam kde nabízejí vyšší slevové kupóny. Naposledy jsem si pořídila pracovní kalhoty, vestu a rukavice na zahradu se slevou třicet procent. Takže moje rada je hledat na internetu portály, s kterými můžete ušetřit několik stokorun na jednom nákupu.


Reagovat
Anonymni 12.07.23

Dobrý den, já si kupuju pracovní oděvy z https://www.ardon.cz/…acovni-odevy . Mám jak kraťasy a trika na léto, tak pak i montérky a zimní kalhoty na zimu. Mají fakt velký výběr a oblečení je pohodlné. Vystřídal jsem už několik obchodů a s žádným oblečením jsem nebyl tak spokojený. Není nic horšího, než když máte kalhoty, které jsou nepoddajné, že se v nich blbě udělá krok, natož dělá nějaká práce.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 05.09.23

Dík moc za tip. Právě taky už delší dobu sháním nějaké nové pracovní oblečení pro práce na zahradě. Chtěl bych si asi rovnou koupit něco teplejšího, protože teplo už teď asi moc nebude. Já jsem ještě narazil třeba na tento velkoobchod textil. Díval jsem se, že tam mají také nějaké pracovní oblečení a nevypadá špatně.


Reagovat
Anonymni 17.07.23

Já si objednávám oblečení na zahradu většinou někde na e-shopu, jelikož tam jsou nízké ceny. V létě si ráda užívám na zahradě odpočinku a relaxace. Proto jsem si koupila deku, kterou si beru na zahradu a lehám si na ní při opalování. Nedávno jsem si jí vzala s sebou i na dovolenou do Chorvatska na pláž, kde se mi na ní skvěle leželo.


Reagovat
luluhanhan122 27.09.23

Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.