Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Od koho energie?


Anonymni 27.06.22

Máte někdo nějaké tipy? Za mě je to složité téma a za sebe si myslím, že ono tam není moc co vymýšlet. Prostě berte toho, který je největší a má za sebou největší mašinérii úředníků. Takže jednu nejmenovanou oranžovou firmu. Možná vám nedá nejlepší cenu, ale máte jistotu velkého podniku, který nezkrachuje. Což je dneska možná ještě důležitější než to, kolik platíte zálohy. Stejně si pak ve finále pořizujete domů klimatizace a neřešíte, kolik spálíte kW za den. ;-)


Reagovat
Anonymni 24.07.22

S manželem jsme bohužel také odebírali energie od firmy, která zkrachovala. Proto jsme se snažili rychle se přihlásit k nové společnosti. Přátelé nám často doporučovali tepelná čerpadla, a tak jsme na ně vsadili taky. To nás zachránilo od velkého zdražení elektrické energie. Máme vyšší výdaje, ale díky čerpadlu máme teplo a naše účty za elektřinu jsou únosné.


Reagovat
Anonymni 25.07.22

S manželem jsme se rozhodli pro tak zvanou zelenou energii již před pár lety a začali jsme hledat, jak na dotace na tepelná čerpadla. Dříve jsme vytápěli uhlím, ale nelíbil se nám ten zápach, a tak s touto novinkou jsme se ihned sžili. Dalším krokem byly fotovoltaiky na střeše, kterými ohříváme vodu.


Reagovat
Anonymni 05.08.22

Vlastním firmu, takže hledání nového dodavatele energií pro mě bylo stěžejní. Nakonec jsem při porovnání došel k tomu, že nejlepší je pravděpodobně ČEZ. Doma jsem investoval do nového zateplení a ve skledu do opláštění hal, takže doufám, že letos za vytápění utratím méně.


Reagovat
Anonymni 16.08.22

Your explanation is organized very easy to understand!!! I understood at once. Could you please post about majorsite ?? Please!!


Reagovat
Anonymni 29.08.22

Já jsem si nechal nainstalovat tepelné čerpadlo v loni, ale naštěstí odebírám energie od firmy, které je stále na trhu a funguje tak, jak má. Nedávno jsem koukal na internetu na krbové vložky, a tak mě napadlo si nechat postavit ještě krb, abych měl pojistku při výpadku elektrické energie. Jelikož má můj dům funkční komín, není to žádný problém.


Reagovat
Anonymni 17.10.22

S manželem jsme nedávno řešili, jak si co nejrychleji pořídit tepelné čerpadlo, abychom ušetřili na vytápění domu. Na internetu jsme vyzkoušeli stránku hypotéka kalkulačka, kde se vše dá vyřídit online. Podali jsme žádost a zaslali s ní všechny dokumenty k posouzení našeho hypotečního úvěru na rekonstrukci našeho domu. Překvapilo nás velice rychlé vyřízení a pohodlné podepsání smlouvy online.


Reagovat
Anonymni 28.10.22

No právě ty vysoké ceny energií mě nedávno donutily pustit kancelář, kterou jsem měla pronajatou pro své podnikání. Bohužel už jsem si to nemohla dovolit platit. Je to škoda. Teď pracuji z domu. Vlastně mi to takto ale celkem vyhovuje. Zvyknout si ale bylo těžké. Mimo to mám teď i takové to virtuální sídlo firmy.


Reagovat
Anonymni 31.12.22

Ahoj měl bych takovou otázku, která se právě energií týká. Poslední dobou mám doma problém s tím, že mi neustále něco vyhazuje pojistky. Není to pokaždé ten samý spotřebič, vždycky něco jiného, takže ve spotřebiči problém nebude. Nevíte náhodou kde by mohl být problém? Díky mockrát.


Reagovat
Anonymni 15.01.23

Na rovinu, pokud už jste někde zavedený, tak neměňte. Nikdo vám nenabídne lepší smlouvu, to je poměrně jisté. Spíš se zaměřte na to, jak ušetřit za energie. Kupte ekologická světla, která neberou tolik proudu, vyměňte žárovky za LEDky. A samozřejmě se zaměřte na to, jak vůbec energii využíváte a jestli nemůžete nikde ubrat. Tak holt nebudete péct dlouze pečené trhané maso každý týden, ale jenom jednou za čas. :-)


Reagovat
Anonymni 30.04.23

My odebíráme energie od společnosti ČEZ a jsme s ní spokojení, a to i přesto, že nám trochu zdražili elektřinu, tak manžel objednal kominíka, který nám udělal revizi komínu, abychom si mohli přitápět dřevem. Objednali jsme si hezký krb zde, se kterým si vytopíme v pohodě celý spodek domu, kde trávíme nejvíce času.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.