Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Od koho energie?


Anonymni 27.06.22

Máte někdo nějaké tipy? Za mě je to složité téma a za sebe si myslím, že ono tam není moc co vymýšlet. Prostě berte toho, který je největší a má za sebou největší mašinérii úředníků. Takže jednu nejmenovanou oranžovou firmu. Možná vám nedá nejlepší cenu, ale máte jistotu velkého podniku, který nezkrachuje. Což je dneska možná ještě důležitější než to, kolik platíte zálohy. Stejně si pak ve finále pořizujete domů klimatizace a neřešíte, kolik spálíte kW za den. ;-)


Reagovat
Anonymni 24.07.22

S manželem jsme bohužel také odebírali energie od firmy, která zkrachovala. Proto jsme se snažili rychle se přihlásit k nové společnosti. Přátelé nám často doporučovali tepelná čerpadla, a tak jsme na ně vsadili taky. To nás zachránilo od velkého zdražení elektrické energie. Máme vyšší výdaje, ale díky čerpadlu máme teplo a naše účty za elektřinu jsou únosné.


Reagovat
Anonymni 25.07.22

S manželem jsme se rozhodli pro tak zvanou zelenou energii již před pár lety a začali jsme hledat, jak na dotace na tepelná čerpadla. Dříve jsme vytápěli uhlím, ale nelíbil se nám ten zápach, a tak s touto novinkou jsme se ihned sžili. Dalším krokem byly fotovoltaiky na střeše, kterými ohříváme vodu.


Reagovat
Anonymni 05.08.22

Vlastním firmu, takže hledání nového dodavatele energií pro mě bylo stěžejní. Nakonec jsem při porovnání došel k tomu, že nejlepší je pravděpodobně ČEZ. Doma jsem investoval do nového zateplení a ve skledu do opláštění hal, takže doufám, že letos za vytápění utratím méně.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.