Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

pojištění chaty


Anonymni 17.07.19

Zdravím, má někdo zkušenosti s pojištěním chaty? Chystáme se pojistit projistotu tu naši a dost se nám líbí nabídka z https://www.insiacare.cz/…nemovitosti/ , má u nich někdo z vás pojistku? Díky za odpověď. Novák


Reagovat
Anonymni 09.01.21

Ahoj! My teď taky sháníme nějaké kvalitní pojištění pro naši chalupu, jelikož jsme dostali nějaké drahé obrazy od tchýně. Sehnala je tady: https://www.antikart.cz/. Vůbec s manželem nerozumíme, proč se rozhodla nám je koupit, protože se nám domů vůbec nehodí, tak jsem je dali na chatu. Nejradši bychom je prodali, protože jsou cenné a někomu by určitě udělali větší radost, protože my si na takové věci nepotrpíme. To by ji ale strašně urazilo. Teď jsme ale stále nervózní, že nás někdo vykrade…


Reagovat
Anonymni 10.01.21

Zdravím, já třeba například čtu zprávy na těchto stránkách – https://www.cerstvezpravy.cz/ a mám za to, že jsem tam někde našla snad nějaký článek o takovém pojištění chaty a snad tam i doporučovali kde si nenechávat a kde zase naopak to stojí za to. Pokud ten článek najdu, tak určitě dám vědět :-)


Reagovat
Anonymni 25.05.22

Na chatu jezdíme především v zimě, takže jedinou alternativou pro vytápění pro nás byly designové krby. Právě proto jsem se rozhodl, že budu investovat do pojištění. Už jsem viděl několik chat, které kvůli menší chybě prostě vyhořeli, takže chci vědět, že když se něco takového stane, že budu připravený.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 02.06.22

To vlastně není špatná myšlenka. My na chatě taky topíme v krbu, ale takto nad tím přemýšlet mě vlastně nikdy nenapadlo. Teď navíc uvažuji i nad tím, že bych v krbu začal topit i doma. Podle mě to v dnešní době má smysl. Jen nevím jaký krb zvolit. Co jsem se tak díval, tak se mi ale hodně líbí ty z https://www.levnekrby.cz/


Reagovat
Anonymni 02.07.22

My jsme si prozatím chatu pojistili na úplné minimum, jelikož teprve zjišťujeme, co vše budeme muset rekonstruovat. Nejhorší je asi to, že pořádně nefunguje studna, takže nám zatím krk zachraňuje filtrační konvice. Teprve až vše zmapujeme tak se stavím na pojišťovně a vše přepočítáme na správnou hodnotu, tak abychom měli vše kryté.


Reagovat
Anonymni 16.08.22

Your writing is perfect and complete. bitcoincasino However, I think it will be more wonderful if your post includes additional topics that I am thinking of. I have a lot of posts on my site similar to your topic. Would you like to visit once?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.