Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

pojištění chaty


Anonymni 17.07.19

Zdravím, má někdo zkušenosti s pojištěním chaty? Chystáme se pojistit projistotu tu naši a dost se nám líbí nabídka z https://www.insiacare.cz/…nemovitosti/ , má u nich někdo z vás pojistku? Díky za odpověď. Novák


Reagovat
Anonymni 09.01.21

Ahoj! My teď taky sháníme nějaké kvalitní pojištění pro naši chalupu, jelikož jsme dostali nějaké drahé obrazy od tchýně. Sehnala je tady: https://www.antikart.cz/. Vůbec s manželem nerozumíme, proč se rozhodla nám je koupit, protože se nám domů vůbec nehodí, tak jsem je dali na chatu. Nejradši bychom je prodali, protože jsou cenné a někomu by určitě udělali větší radost, protože my si na takové věci nepotrpíme. To by ji ale strašně urazilo. Teď jsme ale stále nervózní, že nás někdo vykrade…


Reagovat
Anonymni 10.01.21

Zdravím, já třeba například čtu zprávy na těchto stránkách – https://www.cerstvezpravy.cz/ a mám za to, že jsem tam někde našla snad nějaký článek o takovém pojištění chaty a snad tam i doporučovali kde si nenechávat a kde zase naopak to stojí za to. Pokud ten článek najdu, tak určitě dám vědět :-)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.