Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

pojištění chaty


Anonymni 17.07.19

Zdravím, má někdo zkušenosti s pojištěním chaty? Chystáme se pojistit projistotu tu naši a dost se nám líbí nabídka z https://www.insiacare.cz/…nemovitosti/ , má u nich někdo z vás pojistku? Díky za odpověď. Novák


Reagovat
Anonymni 28.05.22

Já nad tím také uvažuji, ale ještě nemám vybranou pojišťovnu. Není to tak dlouho, co jsem si sjednávala životní pojištění a nejlepší nabídku jsem dostala od pojišťovny MetLife https://www.metlife.cz/…i-pojisteni/ . Samozřejmě jsem nabídku nejdřív prokonzultovala se svým dobrým kamarádem, který se v pojišťovnictví pohybuje a až po jeho odsouhlasení jsem pojistku uzavřela :-) .


Reagovat
Anonymni 02.07.22

S manželem máme již několik let pořádnou úrazovou pojistku a jednou za dva roky si jí necháváme předělat, aby pokrývala co nejvíce úrazů a komplikací. Jsem proto mít vždy kvalitní pojistku, kdyby se něco stalo tak ať to pokryje všechny škody. Letos nám poradil kamarád, kde je nová půjčovna lodí Sázava. Takže pojistku máme a můžeme vyjet.


Reagovat
Anonymni 30.07.22

V loni jsem si nechala vyměnit okna v celém domě, abych ušetřila za vytápění. Bydlím v podhůří a máme tady někdy tuhé zimy a někdy dost velký vítr. Proto mi moje kamarádka poradila si nechat pojistit skla oken, jelikož bydlím u lesa a může mi například ve větru odlomená větev rozbít okno.


Reagovat
Anonymni 03.08.22

Já jsem si nechala chatu pojistit snad úplně na všechno, a hlavně i na únik vody při prasklém vodovodním potrubí. Které se mi opravdu vyplatilo, jelikož se mi právě tato havárie v chatě stala a poškodila se omítka i podlaha. Musela jsem najít malířství, které mi opravilo celou zničenou malbu.


Reagovat
Anonymni 03.08.22

Tyjo, mít vlastní chatu by se mi moc líbilo. Aspoň by bylo kam jezdit takhle přes léto. Bohužel ale žádnou nemáme no. Přemýšlel jsem co s letošním létem. Do zahraničí se tento rok asi nepodívám, tak jsem si říkal jestli nekoupit věci na kempování z https://armik.cz/ a nepodívat se někde tady u nás do nějakého kempu. Nemáte na nějaký třeba tip? Někde u vody?


Reagovat
Anonymni 05.08.22

Manžel nechal naši chatu pojistit asi na všechno, jelikož jsme měli už jednu zkušenost, když nám praskla voda. Poškodili se dvě místnosti, které potřebovali vysušit a opravit i vymalovat zdi. Naštěstí jsme měli pojistku domácnosti, a tak nám pojišťovna objednala malířství, které zdi oškrábali a na penetrovali i vymalovali.


Reagovat
Anonymni 16.08.22

Of course, your article is good enough, bitcoincasino but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.


Reagovat
Anonymni 06.09.22

S manželem jsme také uvažovali o koupi skladovacího kontejneru na naši zahradu na místo kůlny. Nakonec manžel našel na internetu firmu, která nabízí celoroční mobilní domy, z kterých jsme si jeden hned vybrali a máme na zahradě chatu. Velice nás překvapilo, jaký komfort jsme si mohli zvolit při výběru a máme k tomu i malou kůlnu na nářadí, u které si tedy navíc můžeme sjednat i pojištění.


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Nedávno jsem si přes realitní kancelář koupila chatu a jejich služby byly podle mě až nad rámec jejich služeb. Realitní makléřka mi poradila i s pojištěním nemovitosti, abych měla tu nejlepší pojistku na všechny možné nepříznivé vlivy počasí. Naštěstí chata není v záplavovém pásmu, a tak nebyl problém pojistit jí i na poškození vodou, pokud by byly přívalové deště.


Reagovat
Anonymni 15.09.22

Zrovna letos jsme si právě jednu chatu konečně koupili. Je k ní i velice pěkná zahrada. Bohužel to tam celé bylo dost zanedbané a určitě tam bude potřeba spousta oprav. Mít chatu byl ale dlouho můj sen, tak jsem ráda, že se to konečně splnilo. Teď přes prázdniny jsme stihly spíš takové nejnutnější věci jako například nové oplocení. V tom starém totiž byla spousta děr. Teď je okolo celého pozemku nové svařované pletivo a myslím si, že to pár let vydrží.


Reagovat
Anonymni 30.09.22

Mám pojištěnou chatu proti všem možným povětrnostním kalamitám i klasicky proti krádeži, požáru i různým škodám na spotřebičích. Samozřejmě mám životní a úrazovou pojistku, jelikož bych nedokázala žít s tím, že se mi něco stane a moji blízcí budou za mě muset něco platit. Proto jakmile jedeme s manželem na dovolenou a využíváme firmu, která nabízí pronájem obytných vozů, vždy si preventivně platíme havarijní pojištění atd.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.