Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Pořízení solární sprchy


Anonymni 14.03.23

Ahoj, máte někdo na zahradě solární sprchu? Jaké jsou s ní popřípadě vaše zkušenosti? Já jsem se o tom právě nedávno dočetl v tomto článku https://www.top-bazeny.cz/…lnek-bazenu/ a dost uvažuji nad pořízením. Myslím si, že v létě by taková věc určitě mohla přijít vhod. Jaký na solární sprchy máte názor vy? Díky. :)


Reagovat
Anonymni 31.03.23

Kupoval jsem minulý rok a nemůžu si to vynachválit. Je to opravdu skvělá věc. Být vámi bych do toho tedy určitě šel. Jestli chcete tip, kde sehnat, tak já jsem ji objednával na eshopu Avenberg, viz https://www.avenberg.cz/…evy-a-sprchy Původně jsem si taky říkal, jestli to není zbytečnost, ale měli tam tehdy docela velké slevy, tak jsem tomu prostě neodolal a koupil si ji. Nákupu určitě nelituji.


Reagovat
Anonymni 25.04.23

Já jsem nedávno musela pořídit na dovolenou spací pytle, které jsme potřebovali. Jezdíme obytným autem a manžel již pořídil solární sprchu, která je skvělá a my se tak můžeme sprchovat teplou vodou i na našich cestách. Letos pojedeme na Máchovo jezero, kde se sejdeme s několika přáteli a budeme si moct odpočinout po celoroční práci.


Reagovat
Anonymni 29.06.23

My jsme si pořídili solární sprchu, kterou máme na zahradě a vozíme jí i sebou na dovolenou, na kterou jezdíme naším obytným vozem. Nedávné pořízení couvací kamery tady do auta bylo pro mě skvělým krokem k zvýšení mého bezpečí za volantem. Kamera na obytňáku mi umožňuje lépe odhadnout vzdálenost od překážek a zamezit tak možnému nárazu.


Reagovat
Anonymni 28.08.23

My máme solární sprchu u bazénu a je to super věc. Než vlezeme do vody, tak se osprchujeme, a tím se osvěžíme. Manžel ještě k bazénu pořídil časovač, který pouští filtraci, aby se bazén čistil. Před lety nás uchvátila chytrá domácnost a od té doby jsme si pořídili chytré žárovky, pračku i topení.


Reagovat
Anonymni 26.09.23

My máme u bazénu solární sprchu a jsme s ní velice spokojeni. Nedávno nás s manželem zaujala fotovoltaika, kterou si chceme pořídit na ohřev vody, abychom ušetřili za elektrickou energii. Naštěstí nám kamarád poradil firmu, která je instaluje a my si objednali několik panelů. Technici přijeli za několik dní vše připravili na instalaci.


Reagovat
luluhanhan122 27.09.23

Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.