Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Používáte zdravotní obuv?


Anonymni 30.04.21

Pracuji jako prodavačka v květinářství a po většinu dne stojím. A začínám mít celkem problémy s bolestí nohou. Dívala jsme se tak na zdravotní obuv (uloženo mám https://www.arno.cz/…ravotni-obuv ) a moje otázka je, jestli s nimi má někdo vlastní zkušenosti


Reagovat
Anonymni 05.05.21

Ahoj, no já nevím jak vy, ale my jsme si tedy místo zdravotních bot na cesty přibalili spíše zdratovní pojištění a to konkrétně z této stránky zde – https://www.ervpojistovna.cz/cs/uvod?… , takže jestli někdo máte v plánu někam vycestovat, určitě se mrkněte sem, protože ta pojišťovna za to opravdu stojí! :)


Reagovat
Anonymni 11.05.21

Zdravotní obuv vyloženě né, ale mám speciální vložky do bot.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.