Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Rybaření


Anonymni 02.11.19

Zdravím, není tu náhodou nějaký rybář? Začal jsem se o tento sport trošku zajímat a na https://www.zachytame.cz/ jsem našel, že jde v dnešní době rybářský lístek založit celkem snadno. Přemýšlím proto, že bych to udělal ještě teď na podzim, abych rodině stihl ulovit kapra na štědrovečerní večeři. Dělá to někdo taky tak ?


Reagovat
Anonymni 20.04.20

Rybaření je moc pěkný koníček. Mně to také hodně chytlo. Chodíme s manželem na ryby skoro každý víkend. Většinu ryb ale pouštíme zpátky do vody. Nemám srdce na to, abych je všechny nosila domů. Stačí mi, když si rybu chytím a pak jí daruji život :-) Nejraději chodím na štiky. Můžeme se tak projít podél vody a nemusíme tak sedět jen na jednom místě. Nejvíc se nám osvědčily woblery na štiky, které jsme objednali z https://hladovaryba.cz/…ahy/woblery/ a už dlouho se nestalo, že bychom nic nechytili :-) .


Reagovat
Anonymni 29.04.20

Taky jsem vášnivý rybár, už je to snad 10 let od té doby co jsem vzal udici poprvé do ruky a musím říct, že jsem tomu totálně propadl. Rybářskou výbavu nakupuji dost často na https://armik.cz/…a-myslivost/ Mají tam skvělý výběr outdoor výbavi, což se zrovna i rybáří rozhodně hodí.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500