Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Rybaření


Anonymni 02.11.19

Zdravím, není tu náhodou nějaký rybář? Začal jsem se o tento sport trošku zajímat a na https://www.zachytame.cz/ jsem našel, že jde v dnešní době rybářský lístek založit celkem snadno. Přemýšlím proto, že bych to udělal ještě teď na podzim, abych rodině stihl ulovit kapra na štědrovečerní večeři. Dělá to někdo taky tak ?


Reagovat
Anonymni 20.04.20

Rybaření je moc pěkný koníček. Mně to také hodně chytlo. Chodíme s manželem na ryby skoro každý víkend. Většinu ryb ale pouštíme zpátky do vody. Nemám srdce na to, abych je všechny nosila domů. Stačí mi, když si rybu chytím a pak jí daruji život :-) Nejraději chodím na štiky. Můžeme se tak projít podél vody a nemusíme tak sedět jen na jednom místě. Nejvíc se nám osvědčily woblery na štiky, které jsme objednali z https://hladovaryba.cz/…ahy/woblery/ a už dlouho se nestalo, že bychom nic nechytili :-) .


Reagovat
Anonymni 29.04.20

Taky jsem vášnivý rybár, už je to snad 10 let od té doby co jsem vzal udici poprvé do ruky a musím říct, že jsem tomu totálně propadl. Rybářskou výbavu nakupuji dost často na https://armik.cz/…a-myslivost/ Mají tam skvělý výběr outdoor výbavi, což se zrovna i rybáří rozhodně hodí.


Reagovat
Anonymni 23.05.21

Já miluji rybaření. Je to pro mě největší relax, který si můžu dovolit. Mnohem lepší, než nějaké masáže, spánek, nebo nakupování, jak to má spousta dalších žen. Já si nejraději sednu s manželem k rybníku a čekám, až nějaká zabere. Jediné, co ě štve je, že při tom kouří… Koupila jsem mu místo jeho cigaret tohle: https://www.va-pax.cz/paxvaporizery/, tak uvidíme, co mi na to řekne… :-)


Reagovat
Anonymni 25.06.22

Jsem již dlouhá léta vášnivý rybář a moc se těším až budu v důchodu a budu moct sedět u vody celé hodiny a nemuset pořád někam spěchat. Proto než se tak stane si kupuji samé rybářské vychytávky, abych měl každou novinku, která se ukáže na trhu. Teď jsem se zaměřil na nejnovější navijáky, a to zase bude manželka nadávat, že kupuju kraviny.


Reagovat
Anonymni 02.07.22

Začala jsem s manželem chodit každý víkend na ryby a moc mě to i bavilo, ale začala jsem mít problém se zdravím. Byla jsem stále nemocná a moje imunita byla dost špatná. Moje kamarádka mi poradila macu, která má spoustu vitamínů a minerálů. Mohu jen doporučit po měsíci užívání se cítím lépe.


Reagovat
Anonymni 16.08.22

When I read an article on this topic, majorsite the first thought was profound and difficult, and I wondered if others could understand.. My site has a discussion board for articles and photos similar to this topic. Could you please visit me when you have time to discuss this topic?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.