Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Rybářské potřeby jsou pro mne vším


admin 24.04.18

Miluji rybaření. Dalo by se všeobecně říci, že je pro mne závislostí, které se nikdy nechci vzdát. Nechodím lovit ryby proto, aby mohla manželka každý den připravovat lahodné rybí maso celé rodině, nýbrž proto, že si při lovení skvěle odpočinu a načerpám vskutku novou energii, jejíž příval cítím ještě několik dní potom. K tomu, abych ovšem svůj koníček mohl realizovat, potřebuje rovněž kvalitní rybářské potřeby, mezi které se řadí pevný a odolný podběrák, udice, návnady, pohodlné křesílko a někdy i ten stan, když počasí rybolovu zrovna dvakrát nepřeje. Poté, co takto připravený vyrazím k vodě, jdu vstříc relaxování, které je v dnešní době něčím podobným, jako meditace.

Potřeby pro rybáře musí něco vydržet

Někdo utrácí za motorky, jiný zase za potřeby pro rybáře, které jsou hlavní součástí úspěšného rybolovu. Přiznám se, že ač mě má manželka v mém hobby plně podporuje, někdy jí o nákupu nové výbavy z principu raději neříkám stejně tak, jako ona mě o novém kostýmku do zaměstnání. Potřeby pro rybáře musí především leccos vydržet a i když nakupuji pouze kvalitní zboží, čas od času se mi přihodí, že si zaslouží výměnu, když se plnou vervou pustím do chytání úlovku, který je třeba i nad mé síly. Jediné štěstí, že spousta věcí se dá sehnat za přijatelné ceny v různých slevových akcích a výhodných baleních.

Rybářská křesla, bez kterých se neobejdu

Rybařím již dvacet let a za tu dobu jsem stihl obměnit i svá rybářská křesla, bez kterých se na svých lovech rozhodně neobejdu. Začínal jsem jako asi všichni rybáři na klasických rozkládacích stoličkách, na kterých se ovšem celý den rozhodně nedalo vydržet. Dnes jsem ovšem již zkušenější a nebojím se za kvalitní a přitom pohodlné rybářské křeslo utratit i více peněz. V dnešní době jsou totiž kompaktní, ultra lehká a především ultra pohodlná rybářská křesla velmi dobře propracovaná a často se mi stává, že si na něm hodím i hodinového „šlofíka“.


Reagovat
Anonymni 14.02.19

Já taky moc rád rybařím, už je to snad 10 let od té doby co jsem vzal udici poprvé do ruky a musím říct, že jsem tomu totálně propadl. Rybářskou výbavu nakupuji dost často na https://armik.cz/…a-myslivost/ , protože tam mají skvělou outdoor výbavu.


Reagovat
Anonymni 02.11.19

To já jsem vášnivý rybář už od mala, takže mám za tu dobu moji rybířskou výstroj úplně kompletní. Nedávno jsem si však na https://www.zachytame.cz/ četl o rybolovu na dírkách, takže přemýšlím, že si koupím vrták a v zimě tento způsob lovu poprvé vyzkouším.


Reagovat
Anonymni 19.05.20

Já chodím také rád na ryby. Miluju ten klid u vody. Nikde žádní lidé, auta nic. Jen já, stromy a voda. Snažím se chodit na ryby alespoň jednou za týden. Člověk by si měl někdy pořádně odpočinout. Nejčastěji chytám na přívlač. Chytit nějakou pořádnou štiku je super. Manželka ji pak připraví a máme skvělý oběd. Než začala letos rybářská sezóna, tak jsem si z https://hladovaryba.cz/…acove-pruty/ objednal nový přívlačový prut a oproti tomu starému, který jsem měl předtím, to je velký rozdíl.


Reagovat
Anonymni 24.05.20

Já hodně chodil chytat ryby jako malý s tátem. Jako malého kluka mě to hrozně bavilo, ale jak už jsem pak byl starší, tak jsem si na to hůř a hůř dělal čas. Teď bych se ale k rybaření docela rád vrátil. Jen si teda budu muset asi vyřídit rybářský lístek a pořídit si nějaké pořádné vybavení. To se naštěstí dá sehnat tady https://www.sportcarp.cz/…ke-vybaveni/ s tím lístkem už to asi bude horší.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 27.05.20

Zdravím. Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak co se týče toho rybářského vybavení, tak zkuste mrknout i sem: https://www.azfishing.cz/ Právě odtud si rybářské potřeby už nějakou dobu objednávám já a nemůžu si ten eshop vynachválit.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500