Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

S jakou cestovkou na dovolenou?


Anonymni 20.03.23

S jakou cestovní kanceláří máte nejlepší zkušenost? My jsme právě na dovolené přes cestovku dlouho nebyli, tak moc nevím podle čeho vybírat. Samozřejmě důležitá je cena zájezdu, ale nerada bych se při výběru spálila. Už několikrát jsem četla na internetu zkušenosti lidí, kteří nakonec byli například ubytovaní v úplně jiném hotelu, než jim slibovali atd. Tomu bych se ráda vyhla. Co jsem se tak dívala na nabídky cestovek, tak docela se mi líbí třeba Blue Style. Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?


Reagovat
Anonymni 24.03.23

S Blue Style jsem byla na dovolené předloni a byla jsem opravdu spokojená. Letos jsme jeli s přítelem na dovolenou po Evropě vlastním vozem. Proto jsem nám pořídila každému hydrovak do batohu. Díky kterým jsme mohli snadno dodržovat pitný režim během cesty i výletů a nemuseli se bát, že nám dojde voda.


Reagovat
Anonymni 29.03.23

My s manželem jezdíme na dovolenou již několik let vlastním autem, jelikož on je výborný řidič, tak se sním cítím vždy bezpečně. Nedávno si ještě pořídil zde head-up displej, který mu pomáhá pohodlně sledovat všechny potřebné informace o jízdě. Nejdříve jsem si myslela, že to není důležitá technologie, ale při cestě do Rakouska mě tento displej přesvědčil o tom, jak moc je užitečný.


Reagovat
Anonymni 24.04.23

Vloni jsme byli s Blue Style a byli jsme velice spokojení, takže u této cestovky máme zaplacenou dovolenou i na letošní léto. Pomalu se chystáme a kupujeme věci na dovolenou, proto jsem nám objednala nové ručníky i osušky. Moc se těšíme až si odpočineme po celoročním pracovním nasazení v práci.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.