Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Virtuální sídlo firmy


Anonymni 24.08.22

Nemá s tímto někdo z vás zkušenosti? Ještě donedávna jsem měla sídlo firmy v pronajaté kanceláři. Bohužel na mě ale teď začíná doléhat krize a její provoz si už prostě nemůžu dovolit. Proto přemýšlím jak to udělat se sídlem firmy. No a napadlo mě jestli by nestálo za to si udělat virtuální sídlo firmy. Koukala jsem, že to jde třeba přes https://www.sidlofirmypraha5.cz Zkoušeli jste to někdo?


Reagovat
Anonymni 17.10.22

Také jsem četla o této možnosti virtuálního sídla, ale nemám sním žádnou zkušenost. Nedávno mě zaujala na jedné stránce hypoteční kalkulačka, s níž jsem si mohla jednoduše vypočítat svoji potenciální hypotéku. Nakonec se mi podařilo najít hypotéku, která je mnohem levnější než ta, co mi nabízela má vlastní banka.


Reagovat
Anonymni 25.10.22

V některých případech má virtuální sídlo opravdu smysl. Já mám ale firmu zabývající se průmyslovou výrobou a tam by bohužel virtuální sídlo bylo k ničemu. Do čeho teď spíše potřebuji investovat je vybavení naší firmy. Například nové stroje na zpracování plechů už jsou potřeba dlouho. Jen nemám jasno v tom, jakého dodavatele zvolit. Nejvíce se mi zamlouvá Canmet. Nemá s nimi náhodou někdo zkušenost?


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.