Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Vybavení kuchyně


Anonymni 01.09.22

Ahoj, kde nakupujete vybavení do kuchyně? Mám na mysli různé drobné spotřebiče jako mixéry, hnětače a takové věci. Máte tip na nějaký ověřený obchod? Já bych teď zrovna například potřebovala ten hnětač a moc nevím podle čeho se orientovat. Našla jsem například toto https://www.atfornax.cz/…etace-testa/ ale ty vypadají, že jsou spíš pro použití v restauracích atd.


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Zdravím, určitě nezapomeňte na digestoř. :) My ji máme napojenou přímo na rekuperaci. Zařizovala nám to firma na rekuperační jednotky Pardubice a musím říct, že je to docela fajn. Samozřejmě že to chce k tomu čističku vzduchu a další věci, ale na druhou stranu zase ušetříte za vzduchotechniku. A taky musíte co nejrychleji z domu ven, jinak to budete muset pořád čistit. ;-)


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Tak záleží, co všechno v té kuchyni kromě vaření děláte a kolik v ní trávíte času. Pokud vaříte jen rychlovky, tak toho nic moc nepotřebujete. Já třeba točím videorecepty na TikTok, takže jsme v kuchyni řešila i měření dozvuku a mám tam basové pasti z akustických pěn. Ono je to hodně na tom, co vlastně potřebujete. Ale to stejně nejlépe zjistíte tím, že v té kuchyni budete něco tvořit. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.09.22

Čauky, chtěla bych se na něco zeptat. Potřebovala bych, aby se mi někdo podíval na odpady v kuchyni. Neustále se to ucpává a řekla bych, že tam bude někde nějaký problém. Nemáte tip na nějakého instalatéra z Českých Budějovic nebo někde tady z okolí? Zkoušela jsem si hledat nějaké na internetu a narazila jsem například na https://www.instalaterstvibarta.cz/ Nemá s ním někdo zkušenost? Díky.


Reagovat
Anonymni 07.10.22

Prosímvás, také máte problém s tím, že vám některé spotřebiče vyhazují pojistky? Nám to dělá hlavně rychlovarná konvice. Vždycky musím všechno ostatní v kuchyni vypnout. Nevíte kde by mohl být problém a případně jakým způsobem by se to dalo vyřešit? Zapojit konvici do jiné zásuvky jsem zkoušela a nepomohlo to.


Reagovat
Anonymni 20.10.22

Vybavení kuchyně si kupuji skoro vždy na internetu a poslední dobu jsem si oblíbila i slevové kupóny, s kterými ušetřím nemalé peníze. Na internetových stránkách najdete různé e-shopy se spotřebiči a doplňky do kuchyně. Samozřejmě jsou tam i slevy na kvalitní elektroniku, oblečení, obuv, potraviny, léky i doplňky stravy.


Reagovat
Anonymni 01.11.22

Ahoj, měl bych takovou otázku, třeba mi tu někdo z vás dokáže odpovědět. Pravuji teď na zařizování jednoho gastro podniku a potřeboval bych někde sehnat chladící skříň za nějakou normální cenu. Nemáte nějaké tipy? Nevadila by mi ani použitá pokud by byla ve funkčním stavu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.