Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Vybavení kuchyně


Anonymni 01.09.22

Ahoj, kde nakupujete vybavení do kuchyně? Mám na mysli různé drobné spotřebiče jako mixéry, hnětače a takové věci. Máte tip na nějaký ověřený obchod? Já bych teď zrovna například potřebovala ten hnětač a moc nevím podle čeho se orientovat. Našla jsem například toto https://www.atfornax.cz/…etace-testa/ ale ty vypadají, že jsou spíš pro použití v restauracích atd.


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Zdravím, určitě nezapomeňte na digestoř. :) My ji máme napojenou přímo na rekuperaci. Zařizovala nám to firma na rekuperační jednotky Pardubice a musím říct, že je to docela fajn. Samozřejmě že to chce k tomu čističku vzduchu a další věci, ale na druhou stranu zase ušetříte za vzduchotechniku. A taky musíte co nejrychleji z domu ven, jinak to budete muset pořád čistit. ;-)


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Tak záleží, co všechno v té kuchyni kromě vaření děláte a kolik v ní trávíte času. Pokud vaříte jen rychlovky, tak toho nic moc nepotřebujete. Já třeba točím videorecepty na TikTok, takže jsme v kuchyni řešila i měření dozvuku a mám tam basové pasti z akustických pěn. Ono je to hodně na tom, co vlastně potřebujete. Ale to stejně nejlépe zjistíte tím, že v té kuchyni budete něco tvořit. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.09.22

Čauky, chtěla bych se na něco zeptat. Potřebovala bych, aby se mi někdo podíval na odpady v kuchyni. Neustále se to ucpává a řekla bych, že tam bude někde nějaký problém. Nemáte tip na nějakého instalatéra z Českých Budějovic nebo někde tady z okolí? Zkoušela jsem si hledat nějaké na internetu a narazila jsem například na https://www.instalaterstvibarta.cz/ Nemá s ním někdo zkušenost? Díky.


Reagovat
Anonymni 07.10.22

Prosímvás, také máte problém s tím, že vám některé spotřebiče vyhazují pojistky? Nám to dělá hlavně rychlovarná konvice. Vždycky musím všechno ostatní v kuchyni vypnout. Nevíte kde by mohl být problém a případně jakým způsobem by se to dalo vyřešit? Zapojit konvici do jiné zásuvky jsem zkoušela a nepomohlo to.


Reagovat
Anonymni 20.10.22

Vybavení kuchyně si kupuji skoro vždy na internetu a poslední dobu jsem si oblíbila i slevové kupóny, s kterými ušetřím nemalé peníze. Na internetových stránkách najdete různé e-shopy se spotřebiči a doplňky do kuchyně. Samozřejmě jsou tam i slevy na kvalitní elektroniku, oblečení, obuv, potraviny, léky i doplňky stravy.


Reagovat
Anonymni 01.11.22

Ahoj, měl bych takovou otázku, třeba mi tu někdo z vás dokáže odpovědět. Pravuji teď na zařizování jednoho gastro podniku a potřeboval bych někde sehnat chladící skříň za nějakou normální cenu. Nemáte nějaké tipy? Nevadila by mi ani použitá pokud by byla ve funkčním stavu.


Reagovat
Anonymni 29.06.23

Já si teda některé spotřebiče v kuchyni určitě chci nechat. Co bych ovšem chtěla je nová kuchyňská linka. U nás doma je ještě taková ta stará paneláková kuchyně a ta už se po těch letech pomalu rozpadá. Modernizaci potřebuje jako sůl. Když už jsme u těch kuchyňských linek, co třeba říkáte na kuchyně od https://www.gabon.cz/…ove-kuchyne/ Nemáte s nimi někdo zkušenost? Díky. :)


Reagovat
Anonymni 30.06.23

Kuchyň jsem si vybavila skoro celou z Datartu, ale neměli tam lednici, kterou jsem si přála. Naštěstí jsem nedávno narazila na obchod, kde jsem si pořídila novou lednici s mrazákem tady, kde měli skvělou akci na rozbalenou lednici, kterou jsem již dlouho hledala. Vnitřní prostor lednice je dobře rozvržený a nabízí mi dostatek místa pro uspořádání potravin.


Reagovat
Anonymni 03.12.23

Dívala jsem se zrovna do kuchyně a říkala jsem si co mi tak jako asi chybí. V tom mně zavolala kamarádka že teď našla jeden litinový hrnec který je v akci a dal by se opravdu dost dobře sehnat. Tak si říkám že to asi koupím.


Reagovat
Anonymni 21.03.24

Ani mi o tom nemluvte, teď jsme s manželem sháněli nějaké kvalitní sporáky a to jak do domečku tak i na chalupu a není to teda nic jednoduchého něco vybrat. Člověk na tom pak bude vařit takovou dobu a tak to chce zvážit + i –


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.