Diskuze

Co se jinam nevešlo - ostatní

Vyplatí se koupit chalupu


Anonymni 13.08.23

Dobrý den, už delší dobu přemýšlím nad tím, že bych si koupil chalupu. Chtěl bych na ní jezdit pouze v létě, takže si nejsem jistý, jestli se to opravdu vyplatí. Navíc mi kamarád říkal, že chalupa potřebuji pravidelnou údržbu. Je to opravdu tak náročné? Pokud by se semnou mohl někdo podělit o svoji zkušenost, byl bych moc rád.


Reagovat
Anonymni 14.08.23

Podle mě není chata pro každého, jelikož je to i dost práce. Já jsem se nedávno rozhodla vylepšit svou chatu, a tak jsem oslovila firmu na prodej žaluzií Praha 6. Žaluzie na oknech vypadají fantasticky a poskytují mi potřebnou regulaci světla v místnosti. Pracovníci firmy byli profesionální a ochotní, což je dnes dost vzácností.


Reagovat
Anonymni 16.08.23

My jsme si koupili chatu už před několika lety a jezdíme tam každý víkend. Poslední dobou tam cvičí i můj syn na svou novou klasickou kytaru , pro kterou se nadchl. Je úžasné sledovat, jak se snaží zvládat nové akordy a jeho prsty tvoří první tóny. Jsem hrdá, že se začal sám věnovat hudbě.


Reagovat
Anonymni 22.08.23

My jsme si koupili chatu už před několika lety a jsme za to rádi, jelikož máme, kde odpočívat od každodenních starostí. Nedávno jsme si pořídili nové komínové sestavy na naši chatu. Konečně máme v obývacím pokoji krb, ve kterém topíme dřevem. Je velice příjemné, když si celá rodina sedneme večer a povídáme si u hořících polen.


Reagovat
Anonymni 23.08.23

Koupit chatu se určitě vyplatí. S manželem jsme si jednu před lety koupili u Berounky, aby měl muž, kde rybařit. Nedávno jsem pořídila manželovi nové rybářské oblečení a musím říct, že to byl skvělý kup. Vidět ho v jeho nové výbavě u vody je prostě úžasné. Oblečení je nejen praktické, ale také velmi vkusné. Kvalitní materiály a spousta kapes mu totiž vyhovují.


Reagovat
Anonymni 27.08.23

Já jsem si koupila chatu před dvěma lety a jsem s ní spokojená. Nedávno jsem v ní udělala malou renovaci a součástí bylo i pořízení nové koupelnové skříňky do koupelny. Moje koupelna nyní vypadá lépe a hlavně uspořádaně. Nové skříňky jsou funkční, což mi poskytuje konečně dostatek místa na moje věci.


Reagovat
Anonymni 29.08.23

Podle mě se vyplatí si koupit chatu kdykoliv a zrovna teď šli ceny nemovitostí dost dolů. Já jsem si nedávno jednu vybrala na internetových stránkách, kde jsou reality na bazaru. Na první pohled mi padla do oka a tu chvíli jsem věděla, že si musím koupit. Teď už mám svou chatu a pomalu si ji zařizuji.


Reagovat
Anonymni 30.08.23

Nevím moc jak se pohybují dnešní ceny, ale já osobně bych si život bez chaty nedokázal představit. Letos jsme třeba nebyli nikde na dovolené, jen jsme na pár týdnů jeli na chatu. Teda je pravda, že teď ke konci prázdnin jsme si se ženou ještě udělali takovou menší dovču. Bylo to víkendový výlet do Prahy. Na to, že jsme tam byli tak krátkou dobu, tak jsme toho stihli opravdu hodně, dokonce třeba i erotické masáže.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 30.09.23

Tyjo, erotickou masáž bych si klidně zase po dlouhé době dal. Když jsem jezdil do Prahy častěji, tak jsem na ně právě chodil pravidelně tady do tohoto salonu. Teď v poslední době už se tam ale tak často neobjevuji. V jiných městech jsem erotickou masáž nezkoušel. Až se ale zase do Prahy podívám, tak tam určitě zajdu.


Reagovat
Anonymni 26.09.23

Podle mě se určitě vyplatí si koupit chatu. Já jsem si jí koupila asi před pěti lety a bez ní si to už nedokážu představit. Chata se pro mě stala úžasným relaxem a útěkem z města. Nedávno mě zaujaly robotické sekačky, které dokážou posekat zahradu úplně sami. Naštěstí jsem si jednu pořídila a teď si sedím před chatou s mojí oblíbenou kávou a ona zatím poseká celou zahradu.


Reagovat
luluhanhan122 27.09.23

Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.


Reagovat
Anonymni 10.10.23

Koupě chalupy je skvělou investicí nejen finančně, ale i pro duši. Od té doby, co jsme s manželem zakoupili naši chatu před dvěma lety, máme místo, kde můžeme uniknout před ruchem města a najít klid a pohodu. Jsme vášnivými sběrateli starožitností, a tak má každý kousek nábytku a dekorace v našem venkovském domě svůj příběh. Vytvořili jsme si tak útulný azyl, který kombinuje moderní pohodlí s historickým kouzlem.


Reagovat
Anonymni 18.10.23

Podle mě se chata vyplatí koupit vždy. My s manželem jsme si letos na naši chatu objednali firmu na stavbu hliníkové pergoly. Teď si můžeme každý den sednout s šálkem dobrého čaje a sledovat okolní přírodu. Pergola je opravdu kvalitní a my se nemusíme bát nepříznivého počasí. Takže si teď chaty užíváme ještě víc nežli dříve.


Reagovat
Anonymni 19.10.23

Dobrý den, rozumím tomu, čím si procházíte. My máme rodinnou chatu už pěkných pár let a je to naše místo kam si rádi jezdíme odpočinout. Letos jsme se pustili do velké rekonstrukce domu, a tak jsme se rozhodli se přestěhovat na chatu. Je tady klid, ale už se těšíme až se vrátíme do domu a sem budeme jezdit zase jen na víkendy. Podle mě je skvělé mít chatu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.