Diskuze

Škůdci

Znovu o kočkách


Georgina68 09.05.12

kocour Šimon se naučil skákat na parapety a dostávát se do bytu větracími otvory. Ale teď mám všude truhlíky s květinami a on je pošlapává. Jak mu v tom zabránit? neměl jste někdo stejný problém?


Reagovat
60 09.05.12

Já mám taky kočku,ale chodí domů dveřma,vždy zamňouká,když chce ven a když chci,aby šla domů,zazvoním klíčema a už pádí,protože ví,že dostane najíst,chce to vycvičit.Moje dcera dala na terasu keříky s trnama a kočka ji tam nechodí :lol: :lol: :lol: :think:


Reagovat
Tereza5555 29.05.12

Trnité keříky, ježkovy voči to snad neé??? :,( :?: zkuste ji přes pamlsky naučit chodit jinudy (dveřma).


Reagovat
Georgina68 08.06.12

nic nepomáhá. on si okamžitě najde jedinou otevřenou ventilačku a inhed je v domě. poslední možnost: pod truhlíky dám kralíkářské pletivo, aby trochu vykukovalo a to prý kočky nemají rádi. zase mám strach aby si nějak neporanil nožky. dovedete si představit jak vypadají okna a parapety?


Reagovat
60 09.06.12

Když se nenaučí od mala,tak si bude stejně dělat co chce,hold jsou to kočky,dnes jsem ji byla krmit a otočila se mi zády,tak je asi přežraná :dance: :lol: :lol:


Reagovat
sisy 03.10.12

Dobrý den prosím vás naše kočka porodila kotě. jenom jedno ale zatím se o něho vůbec nestará co mám dělat?? nějak dokrmovat? a přežije vůbec? když bude zima? děkuji moc.


Reagovat
Re: sisy | Georgina68 03.10.12

Dobrý den, už to koťátko vidí? Jestli ne, tak nepřežije.


Reagovat
Re: Georgina68 | Georgina68 03.10.12

Já už jsem dokrmovala několik koťátek, která se narodila takhle pozdě a mámy je opustily, ale všechna už viděla. jestli je hodně mrňavý tak to má smůlu, lituji.


Reagovat
pomoc kočka nekojí 04.10.12

Díky moc. nevidi


Reagovat
Re: pomoc kočka nekojí | Georgina68 04.10.12

To je mě moc líto. já jsem každou obrečela. V loni jsem vyrazila s nalezeným kotětem na Štedrý den na kliniku a jezdila jsem tan denně celé svátky, kotě bylo na umření, mělo kanylu v nožce a musela ksem mu dávat infuze, které vúbec nakapaly, bylo to hrozné a čtvrtý den začalo pít kotěčí mléko a bylo vyhráno. Dnes je z něho pěkný kocour Šimon. Minulý týden jsem zachránila kotátko kus od domu, sedělo na větvi vysoko nad potokem, nevím odkud se tam dostalo a už ho mám v králíkárně, ale to už je větší, tak tříměsíční, trojbarevný. bude se jmenovat Kašpar.


Reagovat
pomoc kočka nekojí 05.10.12

Občas za tym kotětem kočka zajde tak uvidime. ale asi stejně nepřežije zimu…diky


Reagovat
Azet 11.01.13

Já ne chci něco poprosit chci jenom abyste se starali o kočkách kterych drřite doma muj kocour ne byva doma často ale mně ma rad proč se vraci domu to ke mně proto že jme oba slibovali že se budeme vždy vracet k sobě. Asi myslite že kočky nic ne chapou ne kočky vše cyti chapou jako my lide muj kocour chape všecko co mu řeknu :srdce: :kytka: když byl maly a velky


Reagovat
Míša879 07.04.15

AHOJ JA NEVIM PROČ MOJE KOČKA ZNAČKU VŠE POČURA CO MAM DELAT??? :oops:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.