Diskuze

Balkonové rostliny

Jak uchytit truhlíky na širokém parapetu


JWood77 27.03.14

Ahoj, moc vás prosím o radu. Po přestěhování se máme na balkóně velmi široký parapet, cca 20–25cm. Chtěl bych opět vysadit na balkón převislé muškáty, ale zatím marně pátrám po vhodném držáku truhlíků, pro tuto šíři parapetu jsem nic nenašel. Máte nějaký nápad? Díky moc H.


Reagovat
Re: JWood77 | petrali 16.06.14

http://www.kvalitnigrily.cz/…truhliky.php

Mátě někdo nový tip? Nechci vrtat atd. ( nové okna, parapety).Někde jsem našla držáky Fix…právě na nové okna, ale neuložila jsem si adresu a nemůžu najít odkaz…nevíte někdo,


Reagovat
Re: petrali | kyti5 17.06.14

A co toto? http://www.v-group.cz/…vetinacu-s21 http://nabytek-bydleni.hyperinzerce.cz/…ni--nabidka/#…


Reagovat
Re: kyti5 | petrali 17.06.14

http://www.fixpot.cz/fotogalerie/! Už jsem to našla :-) co vy na to?


Reagovat
Re: petrali | pucek 18.06.14

Ale marně jsem hledala na plastovém oknu ten výstupek za který se to uchytí. Asi mám jiná okna, škoda.


Reagovat
Re: pucek | kyti5 18.06.14

Njo je hodně druhů :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: jak úchytů tak oken tak ať to pěkně roste :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Re: kyti5 | petrali 25.06.14

Tak jsem vyzkoušela FIXPOT- je to super, ale radši jsem přikoupila adaptér, který se lepí na parapet a na to se pak chytne ta druhá část…konečně někdo něco takového vymyslel :) Tolik strávených dní na netu…a hurá.


Reagovat
Re: JWood77 | Ellgom 20.02.17

Dobrý den, co třeba tohle? http://www.obchodprobydleni.cz/…ny-truhliku/ :)? eg


Reagovat
emilka12 28.03.14

Já mám na bylkoně skosené parapety a truhlíky podkládám dřevama seříznutyma :m do špice. Ještě mě nespadly a stačí to. :mavam:


Reagovat
redfox 28.03.14

Taky jsme to podkládal latičkami a nebo jsme natáhly okolo truhlíku provázek a podvlíkly ho pod oknem ( v paneláku pod velkým plastovým oknem – otvíráme jen ventilačku)


Reagovat
Anonymni 08.01.21

Keep share more like this really your article clears my all points I really like your interesting blog. http://www.aliasharma.in


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.