Diskuze

Volné diskuse

Kam investovat?


Anonymni 07.02.23

Dobrý den, přišli jsme teď doma k nějakým penězům a tak mě zajímá, kam investovat peníze. Něco půjde samozřejmě do zahrady a celkově do bydlení, to je jasné. Ale rádi bychom měli i nějaké peníze, které si na sebe samy vydělají. Napadlo mě třeba ukládání peněz do zlata, máte s tím někdo zkušenost? Nebo byste doporučili něco jiného? Třeba krypto nebo akcie.


Reagovat
Anonymni 18.02.23

Tak jako to je těžké. Záleží na vaší finanční gramotnosti, kolik chcete investovat a prostě na dalších x faktorech. V neposlední řadě třeba na tom, jak rychle chcete ty peníze otočit, jak se tak říká. :) Někomu stačí investice do zlatých cihel, a třeba kovošrot Plzeň investuje do podnikání. Je to různé. :)


Reagovat
Anonymni 22.02.23

Já jsem teď naposledy investoval do vlastního podnikání, respektive do montované haly, kterou jsem si pořídil jako další dílnu. Celkově se mi to teď začíná rozjíždět v rámci firmy, mám i dva zaměstnance, takže jsem pořídil nové stroje a posunu to zase o další úroveň výše. Tak uvidíme, jestli to přinese svoje ovoce. :)


Reagovat
Anonymni 03.03.23

My jsme teď nainvestovali do nového vozu. Líbily se mi vozy Alfa Romeo, tak jsme si ho koupili. Pro mě to byl vždycky takový vůz, který měl takový ten punc luxusu a elegance. Prostě taková ta klasická italská krása a vkus. :) No, a co si budeme povídat, když jsem si jednu novější Alfu zkoušel řídit, tak to bylo fakt nezapomenutelné.


Reagovat
Anonymni 13.03.23

A nenapadlo vás třeba investovat do vlastní domácnosti? Tak to děláme poměrně často my. Prostě zhodnocujeme naši vlastní nemovitost. Nedávno jsme si od Klimatizace Hradec Králové nechali udělat novou jednotku a máme klimatizované i celé horní patro. To mě teda baví hodně, protože je čím dál tím častěji to léto pořád teplejší. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.