Diskuze

Volné diskuse

Recyklace odpadů


Anonymni 22.03.24

Dobrý den, nechci zde vůbec rozjíždět téma, zda se má nebo nemá třídit. To určitě ne. Protože to se snad už dneska společnost shodně, že třídění odpadů je třeba. Já ale spíš teď narážím na to, že nevím, co kam. Jako jasně, jsou tady nálepky na kontejnerech, ale ty taky neprozradí všechno. Takže dost často tápu. Taky to tak máte?


Reagovat
Anonymni 22.03.24

Taky občas tápu, přiznám se. Ale většinou si to zjišťuji dopředu. Dneska na to jsou už fakt šikovné weby a aplikace. A tenhle odpad pak dávám do papírové tašky a vynesu, respektive třeba vyvezu do sběrných dvorů. Tohle mě štve, že u nás na vesnici jsou jen klasické tři kontejnery a na ten speciální odpad už nic.


Reagovat
Anonymni 16.04.24

Věnuji se tomu, že dělám různé absolventské mikiny a potisk textilu a tyhle věci, takže toho odpoadu je dost. Jak řeším třídění? Tak, jak to řešit mám. Většina toho přijde prostě do plastu, protože to jsou materiály, které tam přijít můžou. Takže asi takhle bych to nějak zhodnotil. :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 16.04.24

To jste teda fakt hrdina. Jezdím hodně po firmách, kde dělám podlahy do komerčních prostor a jako firmy na to mívají vypracované speciální směrnice. Obzvlášť reklamky, které pracují s různými lepidly a tak dále. No, vám evidentně stačí žlutý kontejner. Tak ještě štěstí, že je tenhle web anonymní, co? :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.